Okunma

Işığınız İlham Veriyor


02 Temmuz 2009 Perşembe 13:07
Işığınız İlham Veriyor

Ofis aydınlatmasında işlevsel aydınlatmadan akıllı, dinamik aydınlatmaya doğru gözle görülür bir geçiş yaşanıyor. LED gibi sürdürülebilir, enerji tasarruflu teknolojilerle ürün gamını genişleten Philips, DayWave’i işyerlerini çalışmaya daha uygun bir yer haline getirmek, daha doğal ve ilham veren bir ortam yaratmak amacıyla tasarladığını belirtiyor.


Işığın rengi ve yoğunluğu gün boyunca değişiyor.

Ürettiği ışığın rengi, ısısı ve yoğunluğu ofis çalışanlarını canlandırmak, rahatlatmak ve onlara ilham vermek için gün boyunca değişiyor. Işık seviyesi ve tonundaki bu küçük değişimler insanların doğal ritimleriyle daha uyumlu bir etki yaratarak kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlıyor.


LED teknolojili DayWave, sezgisel kontrol olanağı da sunuyor.

Sezgisel kontrol olanağı sayesinde ofis çalışanları kendi zevklerine göre ışık gücü ve tonunu ayarlayabiliyor. Soğuk beyaz ve sıcak beyaz ışık rengine sahip LED’lerin yenilikçi bir optik sistemde kullanıldığı Philips DayWave armatürleri, ofis aydınlatmasında görsel rahatlık için gerekli bütün şartları da yerine getiriyor.

:: Ofisinizi nasıl aydınlatıyorsunuz?

Bilgi için: Philips
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Işığınız İlham Veriyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Işığınız İlham Veriyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Işığınız İlham Veriyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "