Philips’ten nefes alabilen kulaklık


11 Eylül 2020 Cuma 15:30
Philips’ten nefes alabilen kulaklık

Philips’in ses teknolojileri konusunda hayata geçirdiği yenilikler, kulaklık deneyimini bir adım ileriye taşımaya aday. Philips bu kez 20 saate kadar müzik çalabilen yeni TASH402BK/00 kulaklığında geliştirdiği nefes alabilen yüzeyler ile kullanıcısına konfor sunmayı hedefliyor.

Philips TASH402BK/00 ile daha fazla konfor

40 mm neodimyum akustik sürücüleri ile yüksek bas performansına sahip kulaklıkta özel olarak geliştirilmiş pasif gürültü yalıtımı yer alıyor. Bu sayede dış seslerin yarattığı rahatsızlık ortadan kalkarken, yanınızdaki kişilerin de müzik sesinden rahatsız olmaması sağlanıyor. Yankı önleyici dahili mikrofonu ile telefon görüşmelerinde daha temiz bir deneyim sunan Philips bu kulaklık ile her an kullanıcısının yanında olmayı amaçlıyor.

Philips nefes alabilen kulaklık

Soğutucu jel ile dolu kulak yastıkları sayesinde yumuşak ve nefes alabilen bir yapıya sahip kulaklık ile ne kadar uzun süre çalışırsanız çalışın ter ve rahatsızlık gibi problemler yaşamayacağınız söyleniyor. Ayrıca bu jel dolgulu kulaklık yastıklarının çıkarılabilir yapıda olduğunu eklemekte de fayda var.

IPX4 sertifikasına sahip, su sıçramalarına ve tere karşı dayanıklı model, yağmur yağarken bile antremanınızı sürdürebilmenize imkan tanıyor.

Kulaklık hızlı şarj desteği ile 10 dakikada 2 saatlik oynatma süresi vadederken, toplam 20 saate kadar kesintisiz müzik çalabiliyor. Akıllı telefonlar ile oldukça kolay eşleşebilen kulaklık, müzik uygulamanızın arayüzüne ihtiyaç duymadan kulaklık üstündeki tuşlar ile müzik deneyiminizi yönetmenize imkan tanıyor.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Philips’ten nefes alabilen kulaklık konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips’ten nefes alabilen kulaklık ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips’ten nefes alabilen kulaklık ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  2. 2 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  3. 3 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  4. 4 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  5. 5 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  6. 6 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  7. 7 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  8. 8 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  9. 9 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  10. 10 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi