Okunma

Philips Sağlığa ve İyi Yaşama Dikkat Çekti


07 Eylül 2009 Pazartesi 13:40
Philips Sağlığa ve İyi Yaşama Dikkat Çekti

Philips Tüketici Ürünleri büyüme alanında, Evde Yaşam, İnteraktif Yaşam, Sağlıklı Yaşam ve Kişisel Bakım’dan oluşan dört stratejik platform belirledi. Berlin’de düzenlenen IFA fuarında büyüme alanlarını Philips Tüketici Ürünleri CEO’su Andrea Ragnetti basın toplantısıyla açıkladı.

 

Sağlıklı Yaşam konsepti kapsamında Philips, özellikle çiftler için tasarlanmış olan Sensual Massager ve uyku yönetimi kategorisinde ruh halini ve enerji düzeyini artırmaya yardımcı, bir ışık terapi cihazı olan Philips goLITE BLU ürünlerini tanıttı.

 

Basın toplantısında mevcut ekonomik krizin tüketici davranışlarını nasıl değiştirdiğine değinen Ragnetti, Philips’in tüketicilere sağlıklı ve eğlenceli bir yaşam tarzına yönelik çözümler sunmak üzerine çalıştığını da sözlerine ekledi.

 

Philips “Evde Yaşam” alanında temel amatör aşçılardan esinlenen yüksek kaliteli mutfak aletleri grubu olan Robust Collection’ı tanıttı.

 

Philips “Interaktif Yaşam” alanında tanıttığı, EISA ödüllü Cinema 21:9 televizyonu ve blu-ray oynatıcısıyla tüketicilerin evde sinema tadında izleme deneyimini yaşamalarını sağlıyor. Philips’in televizyondaki yenilikçi misyonunu ve üstün görüntü kalitesindeki idaasını destekleyen, arkadan LED ışıklandırma teknoloji ile yılın LCD televizyonu olmaya aday Philips 9704’ü de IFA’da tüketicilerin beğenisine sundu.

 

Yenilikçi ve sürükleyici bir izleme deneyiminin üçüncü boyutu olan Philips 3 Boyutlu Cinema 21:9 televizyonu ve Blu-ray oynatıcının prototipini de fuarda görücüye çıkardı.

:: Teknolojik bir ürün satın alırken en çok neye dikkat edersiniz.

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips Sağlığa ve İyi Yaşama Dikkat Çekti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips Sağlığa ve İyi Yaşama Dikkat Çekti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips Sağlığa ve İyi Yaşama Dikkat Çekti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "