Philips SmoothTouch ile farklı ihtiyaçlara odaklanıyor


16 Kasım 2020 Pazartesi 11:29
Philips SmoothTouch ile farklı ihtiyaçlara odaklanıyor

Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, yeni SmoothTouch ve parlamayan bir kaplamaya sahip monitörlerini piyasaya çıkartıyor: Philips 172B9TL ve Philips 242B9TL. Peki bu monitörler kullanıcılara ne gibi imkanlar sunuyor? Detaylar haberimizde…

Philips 242B9TL ve 172B9TL özellikleri

Yeni monitörler SmoothTouch özelliği ile geliyor, bu da ekranın, akıcı tepki için “10 noktalı dokunma teknolojisi” kullandığı anlamına geliyor. Cam kaplama çizilmeye karşı 7H’e kadar dayanıklılık sunuluyor. Ekran, parlamayan kaplaması (AG olarak kısaltıldı) sayesinde saf renklere ve muhteşem netliğe sahip alabildiğine belirgin görüntüler üretiyor. Böylece dokunmatik monitör ekranında yansımalar azaltılmış oluyor ve iç ortamlarda ya da monitöre ışığın doğrudan geldiği ortamlarda şart olan, daha fazla görüntüleme rahatlığı için ek bir mat film gereksinimini ortadan kaldırıyor. Üstelik Philips’in bu ekranları, su ve toz direnci için (sadece önde) uluslararası IP65 derecelendirmesini de karşılıyor. Böylece, su sıçramalarına ve kullanım sırasında gerçekleşebilecek toza karşı bir koruma sağlanmış oluyor.

İki yeni monitörde de genel dijital bağlantıyı sağlayan bir HDMI portu, yüksek hızlı veri iletimi için iki USB 3.1 portu ve bir DisplayPort bağlantısı bulunuyor. Bu dokunmatik monitörler, hatta daha da iyi bir kullanıcı üretkenliğini sağlamak ve geliştirmek için, deneyimi mümkün olduğunca basit kılan bazı gereçler ile birlikte de kullanılabilir: Kullanıcının parmakları, iletken bir kumaş ya da lastikten yapılmış pasif bir stylus kalem ve bazı eldivenler 2. 17 inçlik ve 24 inçlik dokunmatik monitörler ayrıca Z-tipinde bir yapıya sahip Philips SmartStand ile, hem akıcı bir eğilme ve yükseklik ayarı hem farklı ergonomik pozisyonlar için katlama kapasitesi, aynı zamanda da maksimum esneklik için VESA montajı sunuyor.

Philips’in yeni dokunmatik monitörleri bunların tümünü sunuyor. Her iki model de zengin ayrıntılar, derin siyahlar ve muhteşem bir görsel deneyim için renkleri ve arka aydınlatma yoğunluğunun otomatik olarak ayarlayan, tescilli teknoloji SmartContrast ile donatıldı. Ayrıca Philips 242B9TL modeli, Full HD 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip ve gerçekçi renkler sunuyor. Ancak görsel kalitenin, gözler için en yüksek konfor ile sunulması şart. İşte bu nedenle, bu modellerde, kısa dalga boyundaki mavi ışık emisyonunu azaltmak için geliştirilmiş LowBlue Modu ve daha rahat bir görüntüleme için titreşimi ortadan kaldıran Flicker-Free teknolojisi de bulunuyor.

MMD, yeni modellere ek olarak, önceden piyasaya çıkartılmış dokunmatik ekranların (242B9T, 222B9T, 172B9T ve 162B9T) yeni versiyonlarını da piyasaya çıkartıyor. Bu yeni versiyonlar şimdi ayaksız bir şekilde sunuluyorlar. Bu modeller, sabit kurulumlar için VESA montajını kullanmak isteyenler için iyi bir seçenek. Böyle kullanıldığında, bu modeller çevre dostu seçenekler olarak karşımıza çıkıyor, çünkü kullanılmayacak olan ayağı atmaya gerek yok. Bu da, esnekliği artırıyor, müşterilerin ve iş ortaklarının bütçelerini optimize etmeye de yardımcı oluyor. Philips 242B9TN, 222B9TN, 172B9TN ve 162B9TN modelleri, şu anda sırasıyla 408 USD, 350 USD, 385 USD, 291 USD tavsiye edilen perakende fiyat üzerinden piyasada bulunabilir.

Philips 172B9TL ve Philips 242B9TL sırasıyla 432 USD ve 467 USD tavsiye edilen perakende fiyatından, şu anda piyasada bulunabilir.

(Basın bülteninden düzenlenmiştir)Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 ay önce

3750TL bir monitöre verecek paramız yok ve hatta 750 TL bile verecek halimiz yok. Birde yakında acı reçete açıklanacak ekmek aldığımıza şükredeceğiz. Ama olsun Almanya bizi kıskanıyor.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 ay önce

Ne alakası var, siyasi trollar burayada dadanmış

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 ay önce

Ne alakası var teknoloji sitesinde ne konuşmayı düşünüyorsun fiyatlar el yakarken göbek mi atalım

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 ay önce

avrupalının 467 birim fiyata aldığı ürünü biz en az 4000 birim fiyata alırız. sonra avrupa bizi kıskanıyor deriz. kazıklanmamızı kıskanıyorlardır anca…

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
2 ay önce

Doktora görün, durumun hic de iyi degil

" Philips SmoothTouch ile farklı ihtiyaçlara odaklanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips SmoothTouch ile farklı ihtiyaçlara odaklanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips SmoothTouch ile farklı ihtiyaçlara odaklanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!