Okunma

Philips Ütüler %20 Enerji Tasarrufu Sağlıyor


06 Ekim 2009 Salı 04:17
Philips Ütüler %20 Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Philips ütüler, ütü yaparken en çok enerji harcanan nokta olan bekleme süresinde ütünün ürettiği gereksiz buhar çıkışını Otomatik Enerji Tasarrufu teknolojisi sayesinde en az seviyeye düşürerek ve sadece gereken anlarda buhar üreterek %20 oranında enerji tasarrufu sağlıyor.

Philips enerji tasarruflu ütüler, 2400W gücü ile dakikada 35 gr buhar üretiyor ve tam buhar gücü ile çalışarak kusursuz bir performans sunuyor. İnatçı kırışıklıkları açmak için özel bir seçenek sunan ütüler, 100 gramlık buhar püskürtmesi ile mükemmel sonuçlar almanıza yardımcı oluyor.

 

Philips ütülerin bir yıllık kullanımı sonucunda ütü yaptığınız anlarda 35 adet 40W’luk ampülü yakacak kadar enerji tasarruf ediliyor.

 

Philips enerji tasarruflu ütülerde bulunan SteamGlide taban mükemmel kayganlık sunarken, otomatik kapatma sistemi sayesinde sürekli güvenliği de garanti ediyor. Philips enerji tasarruflu ütülerin, giysilerin üzerinde su lekesi oluşmasını engelleyen damla durdurma sistemi ve tortu birikimini önleyici Çift Etkili Kireç Önleme sistemi de mevcut.

Ev aletlerinin rutin kullanımı enerji kullanım oranını yükseltmede büyük rol oynuyor. Enerji tasarruflu ürünlerle hem gün boyunca ev işlerine harcanan elektrik miktarını azaltabilir hem de daha yeşil bir çevreye katkıda bulunabilirsiniz. Faturaların azalmasına da büyük katkısı olan Philips enerji tasarruflu ütüler, altı yıllık kullanım sonucunda yapılan tasarruf miktarıyla ütünün bedelini karşılayabiliyor. Philips enerji tasarruflu ütüler ile hem çevreye katkıda bulunabilir hem de evinizde kendi tasarrufunuzu sağlayabilirsiniz.

:: Az enerji ile çalışan ürünleri tercih ediyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips Ütüler %20 Enerji Tasarrufu Sağlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips Ütüler %20 Enerji Tasarrufu Sağlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips Ütüler %20 Enerji Tasarrufu Sağlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "