Okunma

Philips Yeni Ürünlerini Tanıttı


25 Şubat 2010 Perşembe 09:00
Philips Yeni Ürünlerini Tanıttı

Philips, değişen tüketici ihtiyaçlarına yönelik yaptığı yoğun çalışmalar sonucu geliştirdiği yeni ürün ve çözümleri Barselona’da gerçekleştirdiği Kış Medya Etkinliği‘nde tanıttı. Firma bu ürünlerini, interaktif yaşam, sağlıklı yaşam, ev yaşamı ve kişisel bakım olmak üzere dört ana platformda pazarlıyor.

 İnteraktif Yaşam alanında sunulan yeni 7000, 3Dready 8000 ve 9000 serisi ev sineması tarzını değiştirmeyi hedefliyor.  Ekranda bulunan baskın renge göre, televizyonun etrafıında farklı renkte ışıklar saçan Ambilight televizyonlarda artık duvara adapte olan Ambilight teknolojisi bulunuyor. 


Firma Amblight ve 3D teknolojisini birleştiriyor

Sanal spor koçu da tanıtıldı

Arkasındaki duvarın rengini anlayan teknoloji televizyondaki  ışık tonlarını buna göre ayarlıyor.

Tanıtımı yapılan ürünler arasında çok kanalı ses çıkışı bulunan  SoundSphere hoparlörlere sahip yeni Philips Hi-Fi mikro sistemleri ilgi topladı.

Philips, sağlıklı yaşam alanında ise Activa ile AVENT kombine buharlı pişirici ve blender‘ı tüketicilerin beğenisine sunuyor.

Taşınabilir bir egzersiz arkadaşı olan Activa, performansınız ile ilgili olarak gerçek zamanlı sesli bilgilendirmede bulunarak bedeninizi eskisinden daha sık ve daha yoğun çalıştırmanız için sizi motive ediyor.

Ayrıca, tüm sevdiğiniz müzikleri düzenleyerek, tempoyu adım hızınıza göre otomatik olarak ayarlıyor.

:: Philips’in yeni ürünleri ilginizi çekti mi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips Yeni Ürünlerini Tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips Yeni Ürünlerini Tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips Yeni Ürünlerini Tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "