Philips yeni üst segment kulaklık serisini tanıttı


01 Eylül 2020 Salı 20:00
Philips yeni üst segment kulaklık serisini tanıttı

Philips’in de sahibi olan Amsterdam merkezli teknoloji şirketi TP Vision, her sene IFA kapsamında gerçekleştirdiği lansmanları bu sene pandemi sebebiyle bağımsız olarak gerçekleştirdi.  Televizyon ve ses çözümleri tarafında iddialı Philips yeni üst segment kulaklık serisini tanıttı. Farklı ihtiyaçlara uygun kulak üstü ve kulak içi modellerin tanıtıldığı etkinlikten yansımalarsa şöyle:

Philips T8505 Gerçek Kablosuz Kulaklık Özellikleri

13 mm neodimiyum sürücülere, aktif gürültü önleyici özelliğine ve pasif ses yalıtımına sahip T8505 model kulaklık, verimli ses akustiği için özel olarak tasarlanmış. Google Fast Pair ve Bluetooth 5.0 teknolojilerine sahip model, Android cihazlar ile kolay bir şekilde eşleşebiliyor. Tüm bunlarında dışında klasik bir gerçek kablosuz kulaklıktan beklediğimiz dokunmatik kontrol düğmeleri, bas-konuş ve sesli asistan fonksiyonları, bu kulaklık ile kullanıcılara sunuluyor. Kulaklık, 6 saate kadar kesintisiz pil ömrü sunuyor ve bu süre kutusu ile birlikte 18 saate kadar çıkabiliyor. Kulaklığın çift mikrofonu sayesinde telefon görüşmelerinde daha iyi bir performans sunduğu belirtiliyor.

Philips T5505 Gerçek Kablosuz Kulaklık Özellikleri

Model, yuvarlak akustik tüpü, ve 3 farklı boyuttaki değiştirilebilir kulak süngerleri ile daha konforlu bir kullanım tasarlanmış. Google Fast Pair ve Bluetooth 5.0’a sahip model, serinin bir diğer cihazı ile özellik seviyesinde benzeşiyor. 5 saate kadar gürültü önleyicisini aktif bir şekilde kullanıma izin veren pil ömrü haricinde kulaklık kutusu, modele 15 saate kadar ek kullanım süresi sağlıyor.

Philips H9505 Kulak Üstü Kulaklık Özellikleri

Philips’in H9505 modeli pasif gürültü engelleme konusunda özel olarak geliştirilmiş. 24 bit /96kHz seviyesinde bir ses çözünürlüğüne sahip kulaklık 20 saate kadar aktif gürültü önleyici özelliği ile kullanılabiliyor.
yazarFerit Celik

Ferit, henüz MIS öğrencisi ziyadesiyle editör. Elimden her iş gelir kalıbının sonuna specialist eklemiş bir meraklı olan Ferit, eski Apple teknisyeni ve IBM stajyeri.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips yeni üst segment kulaklık serisini tanıttı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips yeni üst segment kulaklık serisini tanıttı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips yeni üst segment kulaklık serisini tanıttı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  2. 2 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  3. 3 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  4. 4 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  5. 5 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  6. 6 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  7. 7 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  8. 8 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!
  9. 9 SDN ofisinde büyük talihsizlik! SDN ofisinde büyük talihsizlik!
  10. 10 Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde! Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde!