Okunma

Philips’den 21:9 Boyutunda 3D TV


23 Şubat 2010 Salı 15:00
Philips’den 21:9 Boyutunda 3D TV

Şu sıralar, 21:9 ekran boyutuna sahip özel bir TV‘nin üzerinde çalışan Philips, 3D teknolojisini bu ürüne uyarlamaya çalışıyor. Firma bu ürünüyle, sinemadaki 3B deneyimini evlere getirmeyi hedefliyor.


21:9 boyunlarında televiz sinema salonların düşmanı olacak

Özel bir teknoloji üzerinde çalışıyorlar

Şirket bunun için Active 3D adlı teknolojiden faydalanacak. Kablosuz bağlantı teknolojisini kullanan Active 3D için özel dijital gözlüklere de ihtiyaç olacak. Firma, bu FullHD görüntülerin, hiçbir renk kaybı yaşamadan göze aktarılmasını sağlıyor.

Philips uğruna özel bir teknoloji geliştirdiği 21:9 3D tecrübesine sahip ürününü önümüzdeki yıl piyasaya sürmek istiyor. Üç boyutlu, Blu-Ray disklerin ve oynatıcıların piyasada olmasıyla birlikte ev sineması büyük bir zafer kazanmış olacak.

:: Ev sinemasının üçüncü boyuta geçmesi ilginizi çekiyor mu?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Philips’den 21:9 Boyutunda 3D TV konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Philips’den 21:9 Boyutunda 3D TV ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Philips’den 21:9 Boyutunda 3D TV ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "