Okunma

Photoshop.com’a Video Yükleyin


24 Ağustos 2009 Pazartesi 10:36
Photoshop.com’a Video Yükleyin

Her ne kadar YouTube ve benzeri sitelerde yayınlanan videolar için genelde Adobe Flash kullanılsa da, firmanın kendi video paylaşım servisini sunmak için hayli geç kaldığını söylemek mümkün. Bunu telafi etmek isteyen Adobe, önceki gün Photoshop.com web tabanlı görsel düzenleme ve paylaşma servisine video yükleme aracını ekledi.

Benzer hizmet veren Flickr‘ın 90 saniye limitine karşın, Adobe web tarayıcısı üzerinden 200 MB, Adobe AIR yükleyici ile 2 GB’a kadar videoları yükleme imkanı tanıyor. Photoshop.com kullanıcıları da 2 GB ücretsiz video alanına sahip oluyor.

Aynı zamanda fotoğraf albümlerini diğer kullanıcılarla ortak düzenleme olanağı sunan grup albümleri özelliğini de getiren Adobe, bakalım Photoshop.com’da istediği kullanıcı kitlesini yakalayabilecek mi.

:: Photoshop.com servisini kullanıyor musunuz?

Bilgi İçin : Photoshop.com
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Photoshop.com’a Video Yükleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Photoshop.com’a Video Yükleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Photoshop.com’a Video Yükleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "