Okunma

Photoshop Touch Yayından Kalkıyor


22 Mayıs 2015 Cuma 20:00
Photoshop Touch Yayından Kalkıyor

Creative Cloud yapısını geliştirmek için çalışmalarını sürdüren Adobe, mobil cihazlar için ücretli olarak yayınlanan Adobe Photoshop Touch adındaki gelişmiş fotoğraf düzenleme uygulamasını yayından kaldırıyor.

28 Mayıs tarihinde yayında olduğu Android, iOS ve Windows Phone uygulama markleterinden kaldırılacak uygulamanın yerine, yeni bir uygulama, 2015 sonunda gelecek. Peki, yeni uygulamanın adı ne? Ne gibi özellikler ile gelecek? Neden Adobe böyle bir değişikliğe gitti?

Yeni uygulamanın adı ne?

Adobe‘un Photoshop Touch kaldırıldıktan aylar sonra yayınlayacağı uygulamanın adı henüz belli değil. Project Rigel adı verilen çalışma sonunda, Creative Cloud kullanıcılarına özel bir fotoğraf düzenleme uygulaması karşımıza çıkacak.

Yeni uygulama, hangi özellikler ile gelecek?

Yeni uygulamanın detaylı özellikleri henüz belli değil. Ancak hem genel kullanıcıya, hem de profesyonel fotoğrafçılara hitap edecek, gelişmiş rötuş vb. fotoğraf düzenleme özelliklerinin sunulması bekleniyor. 

Adobe neden böyle bir değişikliğe gitti?

Adobe‘un bu değişikliği yapmasındaki neden, Creative Cloud ekosistemini güçlendirmek. Bununla birlikte yeni uygulama, Photoshop Mix, Photoshop Sketch, Adobe Comp CC, Adobe Shape CC, Adobe Brush CC ve Adobe Color CC uygulamalarının arasındaki Creative Cloud paketinde yer alacak.

:: Adobe’un yeni projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarCaner Sönmez

Yeni teknoloji ve girişimleri başarılı şekilde takip eden Caner, yeni nesil mobil teknolojilere ve Android'e karşı beslediği ilgiyle birlikte, deneyimlerini sizlerle paylaşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Photoshop Touch Yayından Kalkıyor”

 1. tuskilidi dedi ki:

  PicsArt varken gerek yoktu zaten

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Para verip satın alanlar kullanmaya devam edecek. Silinecek değil ya telefonlarından sadece güncellenmeuecek. Zaten çoğunun CC üyeliği var, onlar da yenisine geçecek.

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Zaten androidde adam gibi uygulama yok bunuda aldılar 😀

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Para verip satın alanlar ne olacak?

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Yayından kaldıracağınıza bedava versenize dümbükler.

" Photoshop Touch Yayından Kalkıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Photoshop Touch Yayından Kalkıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Photoshop Touch Yayından Kalkıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "