Okunma

PHP Geliştiricileri Bu Etkinlikte Buluşuyor


26 Haziran 2013 Çarşamba 07:51
PHP Geliştiricileri Bu Etkinlikte Buluşuyor

php-ist Istanbul PHP Topluluğu, Bilgisayar Mühendisleri Odası’nın da desteğiyle 6 Temmuz‘da, Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde PHP geliştiricileri için bir etkinlik düzenliyor.

Dünyadaki web sitelerinin yaklaşık %70‘inin sunucu taraflı programlama dili olan, gelişen internet sektörünün vazgeçilmez ve her geçen gün önemini daha da artırdığı programlama dillerinden birisi olan PHP‘ye özel bu etkinlik ile PHP dünyasındaki son gelişmeler anlatılıp, İstanbul’daki PHP geliştirici topluluğununun da bir araya getirilmesi hedefleniyor.

Etkinlikte tasarım desenleri, kod kalite ve test araçları, kod standartları, PHP’de hata ayıklama, Symfony framework gibi teknik konuların yanında, devlette büyük kamu projelerinde PHP’nin kullanımı ve daha sonrasında da PHP dünyasını ve “daha iyi bir PHP topluluğu”nun konuşulacağı bir teknik sohbet yer alacak.

Katılımın ücretsiz olacağı bu etkinlik, tasit.com, Zend, Github ve Opera Software, Sonsuzdöngü, Lab2023 ve netinternet gibi şirketlerin sponsorluğunda gerçekleşecek.

Bu ücretsiz etkinlik hakkında detaylı bilgiye http://2013.phpist.org (http://2013.phpist.org/en adreslerinden ulaşabilir, etkinliğe ücretsiz kaydınızı http://phpist.eventbrite.com/ adresinden yaptırabilirsiniz.

:: PHP geliştiricileri etkinliğine katılacak mısınız?

 
yazarOğuz Birkardeşler

Teknolojiyi yakından takip eden yazar, video oyunlarına büyük ilgi duyar. Oğuz, aynı zaman da sıkı bir futbol tutkunu.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PHP Geliştiricileri Bu Etkinlikte Buluşuyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PHP Geliştiricileri Bu Etkinlikte Buluşuyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PHP Geliştiricileri Bu Etkinlikte Buluşuyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "