Okunma

Pil mi Bellek mi?


22 Ocak 2011 Cumartesi 08:20
Pil mi Bellek mi?

Bilgisayar kullanan hemen herkesin artık cebinde bir USB bellek var. Bu ufak ve kullanışlı cihazlar için o kadar farklı tasarım yapıldı ki bunlar artık bizi kolay kolay şaşırtamıyor. (En Garip USB Bellekler)

Ancak Yanko Design adlı firmanın USB bellek tasarımı bizleri şaşırtmayı başardı. Şarj edilebilir bir AA pil görünümünde olan tasarımın alt tarafında dışarı çıkabilen USB arayüzü bulunuyor. (En İlginç Konsept Tasarımlar)

Pil olarak da kullanılan bir USB bellek ister misiniz?

Hem Pil, Hem Bellek

Tasarım sadece AA pil görünümünde değil, gerçekten de bir pil. Birden fazla işlevi olan bu faydalı cihaz ne yazık ki şimdilik bir konsept tasarımdan ibaret. AA USB adlı bu tasarımı alıp ticari bir ürün haline getirecek bir firma olur mu, onu bilemeyiz.

:: Bu cihazın gerçek olmasını ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

6 yorum - “Pil mi Bellek mi?”

 1. ByKaMiKaZe dedi ki:
 2. intricate dedi ki:

  güzelmiş.

 3. Elbruz46 dedi ki:

  Bizim millet bu pil zayıflayınca ısırır

  Hem pilden oluruz hem bellekten

 4. surmelim37 dedi ki:

  Olağanüstü

 5. joe_feyzullah dedi ki:

  böyle bişey vardı ki hatırlıyorum arkası açılıp usb şarj olan aa pil

 6. SDN Okuru dedi ki:

  usb den aldığı güçle pilleri şarj etse bence bellek olarak kullanmaktan daha yararlı olurdu. düşünsenize, herhangi bir şarj aleti olmadan kendi kendine şarj olan yüksek kapasiteli piller ne kadar işe yarardı. yoksa pili usb bellek olarak kullanmak pek mantıklı değil. düşünsenize, dosyalar nerede? kumandanın içindeki pilde. hadi kumandayı çıkar da pilini alıp dosya kopyalayalım 😀

" Pil mi Bellek mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pil mi Bellek mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pil mi Bellek mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "