Okunma

Pioneer’dan 128 GB’lık Mucize!


25 Ekim 2010 Pazartesi 08:00
Pioneer’dan 128 GB’lık Mucize!

Tek bir optik diske 128 GB’lık veri yazmayı hayal edin. 10 yıl önce piyasada 1.44 MB Floopy disklerin dolaştığı düşünülürse, teknolojik açıdan nasıl bir yol kat ettiğimiz çok daha iyi anlaşılabilir zira rüyalar ve mucizeler bir bir gerçek oluyor: 128 GB’lık Blu-Ray yazıcı Kasım’da piyasaya sürülüyor.

 

 

Projede Pioneer ve ortağı Buffalo birlikte hareket edecek. BDXL (Blu-Ray X Large) yazıcının, harici USB 2.0 (BRXL-6U2) ve dahili SATA (BRXL-6FBS-BK) olmak üzere iki farklı modeli bulunacak. Cihazların fiyatları resmi olarak açıklanmasa da, 500-600 dolar seviyesinde konumlanmaları bekleniyor.

Harici ModelDahili Model


:: 128 GB’lık yazıcı hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pioneer’dan 128 GB’lık Mucize! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pioneer’dan 128 GB’lık Mucize! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pioneer’dan 128 GB’lık Mucize! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "