Okunma

Pixel 2 kullanıcılarını sevindiren açıklama!


20 Kasım 2017 Pazartesi 21:00
Pixel 2 kullanıcılarını sevindiren açıklama!

Google Pixel 2 serisinin her geçen gün yeni bir sorun ile gündeme gelmesi kullanıcıların kafalarında soru işaretlerine neden olurken, Google sorunlara hızlıca müdahale ederek oluşan bu kötü imajı ortadan kaldırmak istiyor.

iPhone X ile benzer bir şekilde, son günlerde Pixel 2 kullanıcıları ses seviyesini en yüksek hale getirdiklerinde özellikle telefon görüşmelerinde ses kalitesinin bozulduğuna dair sorunlar rapor etmeye başladılar.

Bu konuda forumlarda oluşturulan şikayet konularının sayısı her geçen gün artmaya devam ederken, nihayet kullanıcıları sevindiren bir açıklama geldi.

Pixel 2 ses sorunu için yeni bir güncelleme geliyor!

Google topluluk müdürü Orrin Hancock, kısa bir süre sonra yayınlanacak olan yeni bir yazılım güncellemesi sayesinde Pixel 2 ile gerçekleştirilen telefon görüşmelerinde yaşanan sorunların giderileceğini açıkladı.

Pixel 2 ses sorunu

Geçtiğimiz günlerde yaşanan sorunları çözmek için benzer bir güncelleme yayınlayan Google cihazlarda ortaya çıkan ince tıklama sesini çözüme kavuştururken, OLED ekranların can sıkıcı problemi olan ekran yanmasına karşı farklı renk modları ve değişiklikler ile önlem alınmasını sağladı.

Ancak, tüm bu çabalara rağmen Google’ın Pixel 2 serisini sorunsuz hale getirmek için çözmesi gereken birçok sorun olduğunu belirtmek isteriz.

:: Google’ın Pixel 2 serisinde yaşanan sorunlar hakkında siz ne düşünüyorsunuz?yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Pixel 2 kullanıcılarını sevindiren açıklama!”

  1. Le pro 3 dedi ki:

    Bu tarz telefona para vereceğinize gidin letv leeco le pro3 alın. İşlemcisiyle tasarimiyla bu telefona 5 basar. Hem daha ucuz hemde kaliteli

" Pixel 2 kullanıcılarını sevindiren açıklama! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pixel 2 kullanıcılarını sevindiren açıklama! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pixel 2 kullanıcılarını sevindiren açıklama! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "