Okunma

Pixel 3 XL için çentik görseli sızdırıldı!


29 Mayıs 2018 Salı 14:38
Pixel 3 XL için çentik görseli sızdırıldı!

Günümüzdeki telefonların boyutları kullanıcıların istekleri doğrultusunda giderek büyüyor. Özellikle tablet boyutuna yaklaşmaya başlayan bu modellerin başını Samsung ve Apple çekiyor. Note serisi ile Samsung ve Plus modelleri ile Apple markaları, tüketicilerin istekleri ile doğru orantılı olarak büyük ekranlı modeller sunuyor. Bu furyaya en son katılan model Pixel 3 XL ile birlikte Google oldu.

Pixel 3 ve Pixel 3 XL arasında sadece boyut farkı yok!

Geçtiğimiz gün içeriden yapılan bir sızıntı ile Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL’ın ekranı olduğu edilen bir fotoğraf yayılmaya başladı. Bu fotoğraflara baktığımız zaman her iki cihazın da ön kısmında geniş bir hoparlör alanı bulundurduğu görülüyor. HTC’deki hoparlör sistemine benzer bir tasarıma sahip olacak bu cihazlar arasında görür görmez dikkati çeken temel bir fark bulunuyor.

google pixel 3 xl

Üretici firma, Pixel 3 ve Pixel 3 XL arasında ciddi bir tasarım farkı yaratmak istemiş. Apple’ın iPhone Plus modellerinde yaptığı gibi oransal olarak sadece telefonu büyütmek yerine dizaynda ciddi değişikliklere gidilmiş durumda.

Pixel 3 XL tasarımında çentikli bir ekran yapısı bulunuyor. Bu da bu model sayesinde kullanıcılara büyük bir ekran yüzeyinin sunulacağını gösteriyor. Google‘ın bir önceki telefonu Pixel 2 ve Pixel 3 arasında tasarım açısından çok bir fark bulunmaması da şirketin kullanıcılarını büyük ekranlı XL modeline yönlendirmek istediğini vurguluyor.
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pixel 3 XL için çentik görseli sızdırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pixel 3 XL için çentik görseli sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pixel 3 XL için çentik görseli sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "