Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var.


31 Ağustos 2010 Salı 20:31
Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var.

Her şey Resident Evil’da Alice ve Tomb Raider’da Lara Croft ile başladı. Elimizde müthiş silahlar, olağanüstü atletik beceriler ile zombileri ve insanları ördek gibi avladık. Kadın kahraman modası, kolay kolay geçeceğe benzemiyor. Eğer Resident Evil, Silent Hill gibi filmler ve GunGirl2 oyunlar piyasaya çıkmaya devam edecekse, geçmesini de istemeyiz.


GunGirl 2, sevimli grafiklere sahip, Mario tipi bir platform oyunu gibi görünebilir. Bununla birlikte sizi temin ederiz, kesinlikle değil. Evet hoş grafiklere sahip, evet hoplamalar zıplamalar var ama asıl olarak dev otomatik silahlar, alev makineleri, elektrikli testereler ve bol bol zombi var. Tekrar belirtelim, yapıt kesinlikle ama kesinlikle 18 yaşından küçük oyunseverlere uygun değil. GunGirl2’yi indirmek için, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Geliştirici: Schneider Games
Kapladığı Alan: 200 MB

GunGirl 2 – Görsel

GunGirl 2 – Görsel

GunGirl 2 – Görsel

GunGirl 2 – Görsel

:: En beğendiğiniz aksiyon oyunu nedir?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var. konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var. ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var. ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  2. 2 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  3. 3 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  4. 4 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  5. 5 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  6. 6 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  7. 7 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar
  8. 8 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  9. 9 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  10. 10 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?