Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var.


31 Ağustos 2010 Salı 20:31
Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var.

Her şey Resident Evil’da Alice ve Tomb Raider’da Lara Croft ile başladı. Elimizde müthiş silahlar, olağanüstü atletik beceriler ile zombileri ve insanları ördek gibi avladık. Kadın kahraman modası, kolay kolay geçeceğe benzemiyor. Eğer Resident Evil, Silent Hill gibi filmler ve GunGirl2 oyunlar piyasaya çıkmaya devam edecekse, geçmesini de istemeyiz.


GunGirl 2, sevimli grafiklere sahip, Mario tipi bir platform oyunu gibi görünebilir. Bununla birlikte sizi temin ederiz, kesinlikle değil. Evet hoş grafiklere sahip, evet hoplamalar zıplamalar var ama asıl olarak dev otomatik silahlar, alev makineleri, elektrikli testereler ve bol bol zombi var. Tekrar belirtelim, yapıt kesinlikle ama kesinlikle 18 yaşından küçük oyunseverlere uygun değil. GunGirl2’yi indirmek için, bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Oyunun Künyesi

Platform: Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Geliştirici: Schneider Games
Kapladığı Alan: 200 MB

GunGirl 2 – Görsel

GunGirl 2 – Görsel

GunGirl 2 – Görsel

GunGirl 2 – Görsel

:: En beğendiğiniz aksiyon oyunu nedir?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var. konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var. ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Platform oyunları yalnızca sevimli, keyifli yapımlar mıdır? Eğer öyle sanıyorsanız bir daha düşünün çünkü, karşınızda kanlı ve sadece yetişkinlere özgü bir yapıt var. ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik Hayat kurtaran AFAD deprem çantasını inceledik
  2. 2 Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme! Anker PowerPort III Nano adaptör inceleme!
  3. 3 AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video) AFAD hangi teknolojileri kullanıyor? (Video)
  4. 4 Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor! Xiaomi Mi 10T kutusundan çıkıyor!
  5. 5 SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi? SDN ofisindekiler en çok hangi şarkıları dinledi?
  6. 6 Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk! Redmi Note 9 Pro'ya Open Camera ile meydan okuduk!
  7. 7 PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik PARDUS kullanan AFAD merkezini ziyaret ettik
  8. 8 Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi Samsung 980 PRO NVMe M.2 SSD incelemesi
  9. 9 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
  10. 10 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!