Okunma

Platform Oyunlarını Özleyenlere


08 Mart 2009 Pazar 10:01
Platform Oyunlarını Özleyenlere

Basit bir platform oyunu gibi görünse de, tamamen tarayıcı üzerinden oynanan ve hiçbir kurulum gerektirmeyen Hey Wizard, üç farklı büyüsü ve bunların çeşitli geliştirme seçenekleriyle RPG öğeleri de içeren, başarılı bir fizik motoruna sahip, öğrenmesi vakit alan ancak ustalaştığınızda çok eğlenebileceğiniz bir oyun.

Zıplayamayan bir büyücü olan esas oğlanımız, bu engeli yıldırım veya ateş büyüsünü yere doğru uygulayarak aşıyor. Gayet sade renklere sahip olmasına rağmen, mizahi yönü de iyi ayarlanan Hey Wizard‘a başlarken Tutorial kısmını pas geçmemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Oyunu bu sayfadan hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

:: Hey Wizard puanlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Hey Wizard
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Platform Oyunlarını Özleyenlere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Platform Oyunlarını Özleyenlere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Platform Oyunlarını Özleyenlere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "