PlayStation 3’e Özel Starhawk Piyasada


24 Mayıs 2012 Perşembe 17:33
PlayStation 3’e Özel Starhawk Piyasada

Sony, sadece PlayStation 3‘e gelen yepyeni bir oyun Starhawk’ın çıkışını gururla duyuruyor. LightBox Interactive tarafından, Sony Computer Entertainment Worldwide Studios Santa Monica işbirliği ile geliştirilen Starhawk, oyunculara bir yandan saldırı ve savunma yapılarını yörüngedeki bir çıkartma gemisinden gezegen yüzeyine çağırarak savaş meydanını anında değiştirme, diğer yandan da tek oyunculu veya çoklu oyunculu savaşların ortasında düşmanlarını yerle bir etme imkanını sunuyor. Uzayın zapt edilmez sınır bölgesinde geçen bir üçüncü şahıs nişancı oyunu deneyimi yaşatıyor.

Uzak bir gelecekte, uzayın en ücra köşelerinde geçen Starhawk Universe, Rifters adlı insan kolonisi ile bunların ele geçirmek için mücadele ettiği tehlikeli bir kaynak olan Rift Enerjisi tarafından mutasyona uğratılarak psikozlu canavarlara dönüştürülmüş acımasız bir insan türü olan Outcast’ler adlı iki fraksiyon arasındaki savaşı konu alıyor.

Starhawk, oyuncuyu, Rift Enerjisi’ne maruz kalarak kısmen mutasyona uğramasına rağmen insanlığını korumayı başarabilmiş, ancak yine de toplumdan dışlanmış bir silahşör olan Emmet Graves kimliği ile bu ortama sokuyor. Büründüğü güçlü Graves rolü ile gizemli bir kanun kaçağı ve Outcast savaşçıları ile karşı karşıya gelmek üzere, Dust gezegeninde bulunan memleketi White Sands’e sürüklenen oyuncu, çok geçmeden görevinin kendisi için hayal dahi edemeyeceği kadar büyük bir anlam ifade ettiğinin farkına varıyor. Zira, ailesinin de Outcast ile Rifters arasındaki çatışmaya karıştığını öğrenen Graves, sevdikleri ile korumaya yemin ettiği insanlar arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor.

İnşa Et ve Savaş

Starhawk, hem kara hem de hava araçlarının yer aldığı yoğun bir savaş ile bir araya gelmiş hızlı tempolu aksiyonlu mücadeleye yönelik geniş bir araç yelpazesi ve bir dizi silah seçeneği sunuyor. Oyunun yenilikçi İnşa Et ve Savaş sistemi, oyunculara ellerinin altındaki bir dizi üs yapısı yoluyla, savaş alanının dinamiklerini tam da savaşın ortasında değiştirme yeteneğini vererek ekrandaki aksiyonu değiştirme olanağı sunuyor. Oyuncular stratejik görev hedeflerine ulaşmak ve düşmanlarını yenmek için tek bir tuşa dokunarak, çok sayıda bina, araç ve silahı istedikleri yere konuşlandırabiliyor. İnşa Et ve Savaş’ın sağladığı anında kişiselleştirme ile çok sayıda modu içine alan bu geniş kapsamlı oynanabilirlik PS3 sisteminin sofistike mimarisi sayesinde mümkün hale geliyor.

:: Starhawk’ı oynamayı düşünüyor musunuz?

 
yazarYusuf Canpolat

Teknolojiyle bütünleşmiş halde yaşamakta olan yazar iPhone'unu yanından hiç ayırmaz. Her an her yerde internete bağlıdır ve aynı zamanda sıkı bir konsol oyuncusudur.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PlayStation 3’e Özel Starhawk Piyasada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation 3’e Özel Starhawk Piyasada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation 3’e Özel Starhawk Piyasada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video) iPhone 12 Pro kutusundan çıkıyor (Video)
  2. 2 Kojima yeni oyunu için harekete geçti Kojima yeni oyunu için harekete geçti
  3. 3 Buraların kralı neden Samsung? Buraların kralı neden Samsung?
  4. 4 Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme Yok böyle monitör! LG Ultragear 27GN950 inceleme
  5. 5 Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik! Yılların iOS efsanesini Android ile bitirdik!
  6. 6 Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar Huawei Mate 40 serisi tanıtıldı! İşte detaylar
  7. 7 En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme En efsane telefon bu! Lenovo Legion Pro inceleme
  8. 8 Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk Yıllardır beklenen teknoloji! Mırıldanarak şarkı bulduk
  9. 9 Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor! Şarj canavarı realme 7 Pro kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı! Yedeklediğimiz veriler ne kadar güvende? İşte cevabı!