Okunma

PlayStation 4 için yeni Dualshock 4 seçenekleri!


03 Şubat 2018 Cumartesi 08:00
PlayStation 4 için yeni Dualshock 4 seçenekleri!

Sony açıkladığı güncel PlayStation 4 satış rakamı ile oyun konsolu pazarındaki gücünü gösterirken, iki yeni Dualshock 4 kablosuz kontrol cihazının da duyurusunu gerçekleştirdi.

Göz alıcı PlayStation 4 Dualshock 4 kontrol cihazı renkleri!

PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklamaya göre, 7 Mart itibarıyla piyasaya sürülecek olan yeni kablosuz kontrol cihazı renk seçenekleri oldukça şık gözüküyor. Özel ve sınırlı sayıdaki cihazlar için sunulan yeni renkler ise Steel Black (Çelik Siyah) ve Midnight Blue (Gece Yarısı Mavisi) olarak adlandırılıyor.

Dualshock 4

Özellikle Steel Black model gönlümüzü çalarken, 2016 yılında sunulan popüler metalik tasarımın geri dönmesi oldukça sevindirici. Tabii ki bu tasarım geri dönerken, dokunmatik yüzey ve USB ile birlikte kablosuz kontrol seçeneğine de kavuşmuş.

Dualshock 4

Yeni kontrol cihazları 65 dolar fiyat etiketiyle oyuncular için piyasadaki yerini alacak.

:: Bu kablosuz kontrol cihazlarından birini almayı düşünüyor musunuz?
yazarİlker Şekercioğlu

Tam bir teknoloji bağımlısı olan İlker, bu bağımlılığını teknolojiyi yakından takip etmek isteyenlerle paylaşmaktan büyük keyif alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" PlayStation 4 için yeni Dualshock 4 seçenekleri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation 4 için yeni Dualshock 4 seçenekleri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation 4 için yeni Dualshock 4 seçenekleri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "