Okunma

PlayStation 4 oyuncularına Dauntless müjdesi


21 Mayıs 2019 Salı 13:30
PlayStation 4 oyuncularına Dauntless müjdesi

Son dönemlerde yaşanan fiyat artışları ile beraber kullanıcılar ücretsiz oyunları takip etmeyi sıklaştırdı. PlayStation konsolundan yayınlanacak Dauntless oyunu da bunlardan birisi olacak. PlayStation 4 ücretsiz oyunu PlayStation Store’daki yerini alıyor.

Ücretsiz Dauntless PS4’e geliyor

Ücretsiz Dauntless PS4 için hazır. Geçen aralık ayında gündeme gelen oyun için geliştirmeler sonunda bitti. 21 Mayıs günü sunulmaya hazır olan oyun için PS Plus üyelik koşulu aranmıyor. Ancak, üyeliği bulunan oyuncular için oyun için ekstra içerikler sunulacak.

Oyunda Minecraft benzeri detaylar bulunuyor. Silah ve zırh yapımına ek olarak oyundaki önemli detaylardan biri de avcılık yapılacak olması.

Ustalık sistemi ile birlikte edindiğiniz tecrübe puanı, beceri ve yetenekleriniz ile beraber kendinizi daha da geliştirebiliyorsunuz. Bu sayede daha kolay avcılık yapma şansınız da oluyor.

Oyun içerisinde birçok ustalık seviyesi mevcut. Bu da demek oluyorki oyuncuları uzun soluklu bir macera bekliyor.

Oyuna ait açık betadan alınan geri dönüşlerden dolayı bir takım yenilikler de yapılmış durumda. Mesela, bir Behemont öldürdüğünüz zaman üzerinden çıkan eşya ve seviye kartları hakkında bilgi veren av sonu ekranı da oyuna eklenmiş.

Ramsgate’deki suikastçılar

Oyunun çıkış tarihi ile beraber başlayacak etkinliklerden birisi olan Gizli Bıçaklar ile giriş yapacak olan oyun, yakın sürede indirilebilir olacak.

Bu özel etkinlikleri de oynarsanız oyun içi para ve ekstra deneyim puanları da kazanma şansı elde edeceksiniz.

Oyun şu anlık PlayStation Store üzerinde bulunmuyor. Çıkış yapmasıyla beraber, konsol üzerinden kontrol edebilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “PlayStation 4 oyuncularına Dauntless müjdesi”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Fiyatları görünce müjdeli gelmiyor

" PlayStation 4 oyuncularına Dauntless müjdesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation 4 oyuncularına Dauntless müjdesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation 4 oyuncularına Dauntless müjdesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "