Okunma

PlayStation Home Yenileniyor


29 Eylül 2011 Perşembe 11:55
PlayStation Home Yenileniyor

Geçtiğimiz günlerde “PlayStation 4 mü geliyor?” adlı haberimizi hatırlarsınız. Haberin içerisindeki videoda birçok ipucu vardı ama kesin olarak neyi işaret ettiği hala bilinmiyor. Bu videonun yenilenecek olan PS Home’un habercisi olduğu düşünülüyordu ama Sony’nin bugün yaptığı açıklama, bu iddiaların boş olduğunu ortaya çıkardı.

 

Sony, bugün itibariyle yeni PS Home’un işlevsel hale geleceğini ve tamamen yenilendiğini açıkladı. Bu sabahtan itibaren PS Home çevrimdışı oldu ve çalışmalar başladı. Akşama kadar süreceği tahmin edilen çalışmaların sonucunda PS Home, 1.55 versiyonu ile geri gelecek.

1.55 versiyonu ile Wardrobe ve Furniture Browser sistemleri de yenilenecek, PS Home daha stabil ve hızlı çalışacak.

:: PS Home’u kullanıyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PlayStation Home Yenileniyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation Home Yenileniyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation Home Yenileniyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "