Okunma

PlayStation, iPhone ve Android’e Geliyor!


19 Aralık 2010 Pazar 21:30
PlayStation, iPhone ve Android’e Geliyor!

Konsol savaşlarının en güçlü oyuncularından biri Sony, oyun alanını genişletiyor. Japon devi, Apple iPhone ve Android‘i arkasına alıp, dolu dizgin ilerliyor. PlayStation Blog’undan yapılan resmi açıklamaya göre, yakında iPhone ve iPod’un iOS 4.0 sürümleri ve Android 1.6 ve üstü işletim sistemlerine uygun PS uygulaması piyasaya sürülecek.

 

Sony Büyük Oynuyor!

Uygulama sayesinde PlayStation ağından yararlanabilecek, PlayStation 3, PlayStation 2 ve PSP’nin yepyeni oyunlarını keşfedebilecek, Avrupalı PlayStation Blog’taki tüm duyuruları okuyabilecek ve gözdelerinizi Facebook, Twitter ve e-posta üzerinden paylaşabileceksiniz. Uygulama, ilk etapta İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya ve Almanya’da ücretsiz sunulacak ve yakın zamanda ülkemize de konuk olacak.

:: Sony’nin hamlesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

" PlayStation, iPhone ve Android’e Geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation, iPhone ve Android’e Geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation, iPhone ve Android’e Geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "