Okunma

PlayStation oyunları PC’de çalıştırıldı!


02 Nisan 2018 Pazartesi 10:00
PlayStation oyunları PC’de çalıştırıldı!

Last of Us ve Red Dead Redemption ilk kez konsol dışında görüntülendi. PC’de emulatör kullanılarak çalıştırılan oyunlar için birbirinden güzel videolar da yayınlandı. Bu arada, güzel kavramının göreceli olduğunu da belirtelim. RPCS3 ile çalıştırılan PlayStation oyunları şimdilik çok da stabil görünmüyorlar.

Last of Us ilk kez PlayStation dışında!

Last of Us grafik hataları ve kare/saniye oranları tarafında ciddi bir performans düşüşü yaşıyor. Red Dead Redemption ise yine hatalar barındırsa da, çok daha düzgün çalışıyor. John GodGames Emus iki oyunun da sorunlu olduğunun gayet farkında ve RPCS3 henüz ilk aşamalarında. Önümüzdeki dönemlerde çok daha sağlam performanslar görebileceğiz.

Bilmeyenler için söyleyelim; bu iki oyunun seçilmesinde önemli noktalar var. Her iki oyun da konsol dışına hiç çıkmazken, Last of Us zaten PS3 ve PS4’e özel bir yapım. Red Dead Redemption ise büyük beklentilere ve oyuncuların baskısına rağmen asla PS3 ve Xbox 360 dışına çıkmadı.

:: Bu iki oyunu PC’de oynamayı bekliyor musunuz?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

2 yorum - “PlayStation oyunları PC’de çalıştırıldı!”

  1. Mete dedi ki:

    Zaten çooook uzun zamandır bu emülatör vardıki yani haberini yapmanız saçma

  2. Onur kara dedi ki:

    Çalışmasaymış daha iyiymiş 😉

" PlayStation oyunları PC’de çalıştırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation oyunları PC’de çalıştırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation oyunları PC’de çalıştırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "