Okunma

PlayStation Store Yeniden Tasarlanıyor


12 Ekim 2012 Cuma 06:25
PlayStation Store Yeniden Tasarlanıyor

PlayStation 3 kullanıcılarının en büyük şikayetlerinden biri de PlayStation Store‘un hantal yapısı ve tasarımıydı. Aradığınız bir şeyi bulmak için sarfettiğiniz çaba kayda değerdi cidden.

Şimdi ise Sony’nin grafik tasarımcıları yeni PlayStation Store üzerinde çalıştıklarını açıkladılar. Hatta açıklamakla kalmayıp birkaç ekran görüntüsünü de yayımladılar.

Yeni PlayStation Store’a baktığımızda eskisinden izler taşısa da, tamamen yenilenmiş ve modernize edilmiş olduğunu söylememiz gerekiyor.

Şu anda yeni PlayStation Store aktif halde değil ve eski görünümüyle hizmet vermeye devam ediyor ama bu ayın sonuna geldiğimizde yeni Store‘u kullanmaya başlayacağımız belirtiliyor.

İşte Sony’nin yeni PlayStation Store‘u:


Biraz Xbox Live’ı hatırlatıyor değil mi?


İşte yeni PS Store’da Resident Evil sekmesi böyle görünüyor

:: Yeni PS Store’u nasıl buldunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PlayStation Store Yeniden Tasarlanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PlayStation Store Yeniden Tasarlanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PlayStation Store Yeniden Tasarlanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "