Okunma

PlayStation VR nasıl kurulur?


03 Ocak 2017 Salı 12:00
PlayStation VR nasıl kurulur?

PlayStation VR nasıl kurulur videosu ile karşınızdayız. Sony’nin PS4 ve PS4 Pro için özel olarak geliştirdiği sanal gerçeklik cihazı PlayStation VR (PS VR), bir süredir ofisimizde. PlayStation VR Türkiye çıkış tarihi Ocak 2017 olarak belirlenirken, PS VR alacaklar için ufak bir rehber videosu hazırladık.

PlayStation VR kurulum ve başlatma

PlayStation VR her ne kadar basit bir sanal gerçeklik gözlüğü gibi görünse de, cihazın PS4 ile bağlantısını kurmak biraz zorlu bir işlem olabilir. PS VR kutusunu açmanızla birlikte, resmen kablo curcunası ile karşılaşıyorsunuz. Bu bağlantıları düzgün kurmanız ve PS VR’ı başlatmanız gerekiyor.

Bu kısa ama faydalı rehber videomuz ile, sizlere PS VR kurulumunu anlatıyoruz ve kutu içeriğinden çıkan her bir parçayı inceliyoruz, iyi seyirler.

:: PS VR almayı düşünüyor musunuz?


yazarEmin Çıtak

Tamriel’in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

9 yorum - “PlayStation VR nasıl kurulur?”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Bu aletin Türkiye fiyatı belli değil. Bir kaç fırsatçı yurtdışından almış burada fahiş fiyata satıyor. Öncelikle sony in fiyatı yurtdışı ile rekabet edebilir olmalı ki türkiyede bu cihazı satabilsin. Aksi takdirde yurtdışından almak her zaman daha karlı. Mesela ps kamera 2016 türkiyede yurtdışı fiyatının 2 – 2.5 katı yazıktır günahtır. Gümrük vergisi bile ödese vatandaş geldiği rakam 150 lira civarı. Ama maşallah türkiyedeki esnaf kazıklayacak ya en az 275 tl etiket koymuş üstüne hatta 399tl koyan insafsızlarda var. Ben bu fahiş fiyatlara türkiyeden şahsen bir şey almam.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Bizim robot abla dediğimiz kadına ne oldu?

 3. SDN Okuru dedi ki:

  kablo 3 metre en az 3mm değil 3,5mm biraz sakin ol emin çok amatörsün hala böyle hata dolu videolar çektikçe izlemek istemiyorum seni.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Ps pro ve vr gozlugu ile toplam 560 pound verdim imkani olan alsin kesinlikle.

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Bi abla vardı. İşten çıkarılmış heralde

 6. SDN Okuru dedi ki:

  En az 3 metre o kablo 😀

 7. SDN Okuru dedi ki:

  O parayı bulup aldıkta kurulumu kaldı 🙂 3 tane oyun için o parayı ben vermem açıkçası 🙂

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Kimsede olmayan birşeyin kurulum videosunu yapmışsınız. Teşekkürler .

Yorum yazın

Geri bildirim