Okunma

PNY’nin Yeni USB Belleği Parıldıyor


04 Haziran 2009 Perşembe 13:12
PNY’nin Yeni USB Belleği Parıldıyor

City serisinin minik 2, 4 ve 8 GB’lık USB bellekleriyle kullanıcıların beğenisinde olan PNY, daha fazla kapasite isteyenlere , Micro Attache City serisinin ayçiçeği sarısı rengindeki 16 GB’lık versiyonunu sunmaya başlıyor. 10 MB/sn’lik yazma hızı sunan yeni model 12.2×29.7x6mm ebatlarıyla anahtarlığınızda kolayca taşınabiliyor.


PNY’nin USB belleğini anahtarlığınızda rahatça taşıyabiliyorsunuz.

Kapaksız bir tasarıma sahip olan PNY’nin bu yeni 16 GB’lık USB belleği 79,99 dolardan sunuluyor. 2 GB’lık modeli ise 14 dolara satın almak mümkün.

:: USB belleğiniz kaç GB?

Bilgi için: PNY
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PNY’nin Yeni USB Belleği Parıldıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PNY’nin Yeni USB Belleği Parıldıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PNY’nin Yeni USB Belleği Parıldıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "