Okunma

Bu Güç Kaynağı Size Yeter


12 Mart 2009 Perşembe 22:00
Bu Güç Kaynağı Size Yeter

Point of View, kullanıcılara sunduğu Nvidia yongalı ekran kartlarıyla ünlenmiş bir marka. Tabii oyunculara sunulan hizmet bununla da sınırlı kalmıyor ve güç kaynağı konusunda da onlara gerekli desteği veriyor. Test merkezimizi ziyaret eden Black Diamond isimli 500 Watt‘lık güç kaynağına yakından bakıyoruz ve özelliklerini bu videomuzda sizlerle paylaşıyoruz.


İzleyin

Point of View Black Diamond
Güç Kaynağı

Toplam çıkış gücü: 500 Watt
Fişler: 8x molex, 24 iğneli anakart, 4 iğneli işlemci, 2x Floppy, 2x SATA, 2x PCI Express
Soğutma: 120 mm, otomatik devir ayarlı fan

 

Üretici: Point of View
Ülkemize getiren: Denge Bilgisayar
Telefon: (212) 274 88 88

Güncel fiyatı öğrenmek ve ürünü satın almak için tıklayın

:: Bu güç kaynağı size yeter mi?
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Bu Güç Kaynağı Size Yeter”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bu kadar saçma bi inceleme olamaz ya. o fan kasanın içinden hava çekmez, kasanın içine hava verir. insan verimini falan ölçer ne biçim test yapıyorsunuz. Hiçbir testleriniz faydalı değil. 4Pinli bağlantının adı CPU power’ıdır, bunu da öğrenmiş olursunuz. İnsan kaç decibel ses çıkardığını yazar, fanın çekim gücünü yazar bi halt bilmiyorsunuz ya.

    – – – – –
    Editör: Fan, kasanın içindeki havayı çekiyor ve güç kaynağını soğuttuktan sonra havayı dışarı atıyor. PSU verimini ölçen araçlar Türkiye’de herhangi bir yayının test merkezinde göremeyeceğiniz kadar pahalıdır. 4 iğneli bağlantının anakart üzerinde, işlemci için kullanıldığı belirtiliyor. Fan hava aktarma hızları ve ses düzeyi konusunda bizim ölçüm yapmamız genellikle mümkün değil. Firmanın verdiği değerler varsa, bunları yayınlıyoruz. Güzel günler dileriz.

" Bu Güç Kaynağı Size Yeter konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bu Güç Kaynağı Size Yeter ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bu Güç Kaynağı Size Yeter ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "