Okunma

Pokemon Gerçek Hayata Taşınıyor


12 Şubat 2010 Cuma 10:20
Pokemon Gerçek Hayata Taşınıyor

Pokemon HeartGold ve SoulSilver versiyonları sayesinde artık Pokemon’unuz ile oyun dünyası dışında da etkileşim kurabileceksiniz. Oyun paketi ile birlikte gelen ve infrared bağlantı kurmayı sağlayan yeni Pokewalker pedometre aksesuarı ile oyun içindeki Pokemon’larınızdan birini transfer edip yanınızda taşıyabileceksiniz.

 

Macera Devam Ediyor

Maceraya gerçek hayatta da devam etmenizi sağlayan Pokewalker, attığınız adımları sayacak ve bunları tecrübe puanlarına çevirerek Pokemon’nunuz ile sizin aranızdaki bağların güçlenmesini sağlayacak.

Attığınız adım sayısı kadar kazandığınız Watts’larla Pokewalker tarafından Poke Radarının yakaladığı yabani Pokemonları yakalayabilir veya gizli eşyaları bulabilirsiniz. Tüm bunları infrared bağlantı ile oyununuza aktarmak da mümkün. Pokewalker’ı tek başınıza kullanabileceğiniz gibi infrared bağlantı sayesinde arkadaşlarınızla da mini oyunlar oynayabilirsiniz (DSi, Style Boutique İle Pembeleşti).

Video oyunlarında Pokemon’larını eğiten milyonlarca Pokemon tutkunu artık Pokemon’larını yürüyüşe çıktıklarında da yanlarına alabilecekler.

 

Pokemon HeartGold ve SoulSilver versiyonları, oyuncuları çok sevilen Johto bölgesine geri götürüyor.

Nintendo DS ve DSi sistemleri için özel olarak geliştirilmiş olan detaylı grafikler sayesinde benzersiz mekanlar, yakalanmayı ve eğitilmeyi bekleyen 100lerce Pokemon ve yeni dokunmatik ekran kontrolleri ve geliştirilmiş Pokedex sistemi Pokemon tutkunlarını bekliyor (Mario Korsancılara Savaş Açtı).

Oyuncular savaşlar dışında da favori Pokemon’larından birini seçip, Johto bölgesinde beraber dolaşabilecekler.

:: Pokemon tutkunu musunuz?Bu tarz bir ürün satın alır mıydınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Pokemon Gerçek Hayata Taşınıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pokemon Gerçek Hayata Taşınıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pokemon Gerçek Hayata Taşınıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "