Okunma

Pokemon Go’ya Ditto eklendi


23 Kasım 2016 Çarşamba 10:30
Pokemon Go’ya Ditto eklendi

Pokemon Go tarafında hareketlenme devam ediyor. Saman alevi gibi bir çılgınlık dalgası yaratan ama etkisini koruyamayan Pokemon Go’ya sonunda yeni bir Pokemon eklendi. Ama dikkat edin, çünkü Ditto‘yu yakalamak sandığınızdan biraz daha zahmetli.

Pokemon Go’da Ditto nasıl yakalanır?

Salı akşamı aktif edilen bir güncelleme ile Pokemon Go’da uzunca bir süredir beklenen Ditto, oyuna eklendi. Niantic güncelleme ve Ditto’nun aktif olmasıyla alakalı hiçbir bilgi paylaşmadı ve insanlar bunu tamamen rastgele olarak keşfetti.

16-11/23/pokemon-goya-ditto-eklendi-2.jpg

Eğer Ditto’yu yakalamak istiyorsanız onu aramanız bir şey ifade etmiyor. Karşısındaki Pokemon’un görüntüsünü ve yeteneklerini kopyalayan Ditto, size orada olduğu asla belli etmeyecek.

Siz Pokemon yakaladıktan sonra bir mesaj gelecek ve kısa sinematik ardından Ditto ortaya çıkacak. Peki, Ditto neler yapabiliyor?

Pidgey, Zubat, Rattata, Spearow, Metapod, Magikarp, Venonat ve Paras şimdiye kadar rapor edilen Pokemon’lar. Bunlardan birini yakaladığınızda Ditto çıkma ihtimali hayli yüksek.

Gym savaşlarında Ditto otomatik olarak karşısındaki Pokemon’un şeklini ve yeteneklerini alıyor.

Eğer Ditto’yu Buddy Pokemon olarak atarsanız, Candy kazanmak için 3 km. yürümeniz gerekiyor.

:: Ditto yakamayı başarabildiniz mi?
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Pokemon Go’ya Ditto eklendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    2 Tane yakaladim

" Pokemon Go’ya Ditto eklendi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pokemon Go’ya Ditto eklendi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pokemon Go’ya Ditto eklendi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "