Okunma

Polaroid Yine İflas Açıkladı


22 Aralık 2008 Pazartesi 08:30
Polaroid Yine İflas Açıkladı

Mazinin en güzel karelerini saklayan Polaroid firması, yedi yıl içerisinde ikinci iflasını açıkladı. Chapter 11 denilen ve şirketin malvarlığını hak sahiplerinin taleplerinden koruyan iflas duyurusunu yapan Polaroid CEO’su Mary L. Jeffries, çalışmalarının halen güçlü olduğunu ve bu süreç içerisinde perakende iş ortaklarına ürün temininde sıkıntı çekmeyeceklerini duyurdu. 2009 için yeni ürünler düşündüklerini de belirten CEO, çalışmalarına normal seyrinde devam edeceklerini açıkladı. Polaroid bu yılın başlarında, “şipşak fotoğraf” makinelerinin üretimini durmuştu. Bakalım firma eski günlerine tekrar dönebilecek mi.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Polaroid
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Polaroid Yine İflas Açıkladı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Polaroid Yine İflas Açıkladı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Polaroid Yine İflas Açıkladı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "