Okunma

Polis SMS Yoluyla Uyardı


30 Aralık 2010 Perşembe 10:31
Polis SMS Yoluyla Uyardı

Türkiyede’ki tüm cep telefonu kullanıcılarına GSM şebekeleri yardımıyla ulaşan Emniyet Genel Müdürlüğü tüm kullanıcılara bilgilendirici ve uyarıcı SMS‘ler yollamaya devam ediyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün son yolladığı uyarı içeriğinde “Kendisini kamu görevlisi olarak tanıtan ve türlü bahanelerle KONTOR/TL ve KARTSIZ HAVALE yapmanızı isteyenlere itibar etmeyiniz. POLİS www.asayis.pol.tr” mesajı yer alıyor.

Bu tarz uygulamaların devam etmesi halkımızın dolandırıcılık vakalarına karşı bilinçlenmesini arttıracak.

:: Emniyet Genel Müdürlüğü’nün SMS uyarı uygulamasıyla ilgili görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Polis SMS Yoluyla Uyardı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Polis SMS Yoluyla Uyardı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Polis SMS Yoluyla Uyardı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "