Okunma

İnternetin En Meşhur Hayvanı


21 Temmuz 2009 Salı 09:07
İnternetin En Meşhur Hayvanı

Şu sıralar sinema salonlarında 2002’den bu yana yaptığı esprilerle karşımıza çıkan Sid, sadece salonların değil, internetin de en önemli kişiliklerinden biri haline geldi. Sevenleri tarafından adına Facebook’ta özel sayfa da açılan Sid’le ilgili tüm gelişmeler büyük ilgi görüyor.


Her 100 Facebook üyesinden biri Sid hayranı.

Facebook’ta adına özel bir sayfa açılan Sid’in burada 2,5 milyonu aşkın hayranı bulunuyor. Facebook’un 250 milyon üyesi olduğunu düşünürsek her 100 üyeden birinin Sid hayranı olduğunu rahatça söyleyebiliriz. Buradaki yeni bir resim, paylaşılan yeni bir bilgi binlerce kişi tarafından beğenilirken yüzlerce yorum bırakılıyor.

Ünlüler Geride Kaldı

Facebook’ta adına sayfa açılan ünlüler ve markalar arasında Michael Jackson 10 milyona yakın hayran sayısıyla ilk sırada yer alırken; kahramanımız Sid, 2,5 milyonu aşan hayran sayısıyla Bob Marley, David Beckham ve Roger Federer gibi isimleri geride bırakmayı başarmış durumda. Sid’in önünde yer almayı başarabilen en dikkat çekici isim  ise 4 milyona yakın hayranıyla şu sıralar Transformers‘la konuk ettiğimiz Megan Fox. Eğer siz de Sid’in Facebook’taki hayranları arasında yer almak istiyorsanız bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

:: Siz de Sid hayranlarından biri misiniz?
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternetin En Meşhur Hayvanı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternetin En Meşhur Hayvanı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternetin En Meşhur Hayvanı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "