Popüler bir Warzone istatistik sitesi kapatılıyor


28 Mart 2021 Pazar 06:57
ABONE OL
Popüler bir Warzone istatistik sitesi kapatılıyor

Oyunlardaki istatistik tutulması oyuncuların hoşuna giden bir durum. Birçok online oyun bunu kendi içerisinde yapıyor. Fakat daha detaylı bir istatistik istediğinizde üçüncü tarafları kullanmanız gerekiyor. Popüler bir Call of Duty Warzone istatistik sitesi olan SBMM Warzone, o popüler üçüncü taraflardan biri.

Activision, SBMM Warzone istatistik sitesinin kapatılmasını istiyor

Birçok oyuncu tarafından kullanılan ve popüler bir Call of Duty Warzone istatistik sitesi olan SBMM Warzone kapatılıyor. Activision’ı temsil eden avukatlar Belçika merkezli internet sitesine 29 Mart Pazartesi günü kapatılması için bir emir yayınladı. Web sitesinin geliştiricileri, Activision’dan bir çözüm bulmasını isteyen Tweet ile yaklaşan kapanışlarını duyurdu.

SBMM Warzone’a gelen emire göre SBMM Warzone, Activision’un API kullanım koşullarını ihlal etti. Belirtilen bu duruma ek olarak SBMM Warzone, Avrupa Birliği ve Amerika Birleşik Devletleri‘ndeki gizlilik yasalarının yanı sıra Activision’un telif haklarını da ihlal etti. Sitenin geliştiricileri bir çözüm olabilmesi adına Activision ile iletişime geçti ama bir yanıt alamadılar. Sitenin geliştiricilerinden biri Eurogamer‘a “Onlarla konuşabilmek istiyoruz. Bu topluluğa katabileceğimiz çok şey olduğuna inanıyoruz.” dedi.

SBMM Warzone, seçilen platformda herhangi bir Call of Duty Warzone oyuncusunun istatistiklerini bulabildiğiniz bir site. İstatistiklerini bulmak istediğiniz bir oyuncunun kullanıcı adını ve oynadığı platformu seçerek o oyuncunun tüm istatistiklerine ulaşabiliyorsunuz. Sitenin Premium abonelik servisi de bulunuyor bu abonelik servisinde reklam yok, tam maç geçmişi görüntüleme, ilerleme takibi ve her 5 dakikada bir istatistik yenilemesi gibi özellikler yer alıyor. Son olarak, eğer SBMM Warzone kapatılırsa, abonelere geri ödeme gerçekleştirecek.
yazarAlpatürk Şahin

1995 yılında Trabzon'da doğdu. İskenderun Teknik Üniversitesi'nde Bilgisayar Programcılığı eğitimi aldı. 2019'dan beri ShiftDelete.Net için içerik üretiyor. Grafik tasarımın yanı sıra, oyunlarla ve müzikle ilgileniyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Popüler bir Warzone istatistik sitesi kapatılıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Popüler bir Warzone istatistik sitesi kapatılıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Popüler bir Warzone istatistik sitesi kapatılıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme Parasını hak ediyor mu? Nubia RedMagic TWS inceleme
  2. 2 Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme Ses çıkarmayan Logitech MK295 inceleme
  3. 3 Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun! Her telefonda internetsiz oynanabilen 5 oyun!
  4. 4 iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu? iPhone 6s'ten iPhone 12 Pro'ya geçince ne oldu?
  5. 5 İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik İnternetçi abi Taylan Yıldız ile BMW i3s'te sohbet ettik
  6. 6 Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi! Samsung Galaxy S21 Ultra uzun kullanım testi!
  7. 7 Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi Nalet Bebe ile Skytech TV incelemesi
  8. 8 Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor Samsung Galaxy A72 kutusundan çıkıyor
  9. 9 Anker Nebula deneyim merkezini gezdik Anker Nebula deneyim merkezini gezdik
  10. 10 Asus ROG Phone 5 inceleme Asus ROG Phone 5 inceleme