Okunma

Pornhub, VPNhub uygulamasını çıkarttı!


24 Mayıs 2018 Perşembe 22:21
Pornhub, VPNhub uygulamasını çıkarttı!

Dünyanın en büyük yetişkin içerik yayıncısı PornHub, bu sefer de VPNhub uygulaması çıkardı! Birçok farklı proje ile gündeme gelen PornHub, son yaptığıyla herkesin ağzını açık bıraktı. Her geçen gün artan güvenlik önlemlerini aşmak isteyen PornHub, VPNhub uygulamasını siteye erişemeyenler için çıkarttı.

Android, MacOS, Windows ve iOS platformları için yayınlanan uygulama, yayınlandığı andan beri büyük bir ilgi gördü!

PornHub VPNhub, sadece cinsel içerikli sitelerde mi kullanılacak?

Bu uygulamanın sadece cinsel içerikli sitelere giriş için kullanılacak olduğunu düşünenler yanılıyor.

PornHub, bu uygulamanın cinsel içeriklerin yer aldığı sitelere erişimin yanı sıra; erişimi kısıtlanan tüm sitelere giriş imkanı sunan, güvenli ve hızlı bir internet kullanımı sunduğunu açıkladı. Yani bildiğimiz VPN uygulamalarından herhangi bir farkı bulunmuyor.

PornHub, VPNhub uygulamasıyla hızlı ve güvenli internet sunacak!

PornHub tarafından çıkarılan yeni VPN uygulaması, mobil platformlarda ücretsiz ve seçilen bir diğer uygulamada sınırsız bant genişliği olanağı sunuyor.

Sadece bilgisayar ortamında ücretli olan bu uygulamayı, İngiltere’de 18 yaşından küçük kişilerin indirmesi önlenecek. Bu sayede çocuklar için daha güvenli bir internet ortamının sağlanması amaçlanıyor.

VPNhubYeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Pornhub, VPNhub uygulamasını çıkarttı!”

  1. Veli dedi ki:

    Yeterli gençlik kirlensin. Ne gerekiyorsa yaparlar. Eskiden sigara lobiside böyle çalışırdı. Filmlere reklamlar derken kaç nesil yok oldu. Dedim ya sen yeterli işte, gerisini hallederler.

  2. Anonim dedi ki:

    Sanki bedava izlicen indir uygulamayı bak aylık nekadar ücreti var

  3. Yaman dedi ki:

    Bugün duyduğum en iyi haber kesintisiz izleyebileceğiz , birde en heyecanlı yerinde donup kalıyordu şimdi oda sorun olmayacak oleyyyy

" Pornhub, VPNhub uygulamasını çıkarttı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pornhub, VPNhub uygulamasını çıkarttı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pornhub, VPNhub uygulamasını çıkarttı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "