Okunma

LaCie’den Porsche Tasarımlı Diskler


28 Haziran 2011 Salı 05:30
LaCie’den Porsche Tasarımlı Diskler

LaCie duyurduğu harici sabit diskler ile merak uyandırmaya başladı bile. Porsche’dan ilham alarak tasarladıkları bu harici sabit diskler iki özel model olarak piyasaya çıkacak. Biri daha ağır ve daha çok data alacakken, diğeri daha az data ancak daha zarif bir tasarıma ve hafifliğe sahip olacak.

Neden Özeller?

Porsche’a özel bir tasarıma sahip olacak olan harici sabit diskler, her şeyden önce görünüm olarak çok şık olacak. P9220 Mobile ve P9230 adlı modellerin ikisi de özel tasarımlara sahip olacak. P9220 500 GB için 105 dolara çıkarken, 1 TB‘lık bir versiyonu daha olacak. P9230 ise 120 dolara mal olacak ve 1 TB belleğe sahip olacak. 160 dolar ödeyenler ise P9230’un 2 TB’lık sürümünü satın alabilecekler.Her iki ürün de USB 3.0 desteğine sahip olacak.

:: Sizin de Porsche tasarımlı donanımlarınız olsun ister miydiniz?

 
yazarBurçin Aygün

Teknoloji dünyası'nın amansız takipçisi olan Burçin bir yandan da oyun evreninden de uzak kalmıyor ve tüm haberleri sizler için araştırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" LaCie’den Porsche Tasarımlı Diskler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere LaCie’den Porsche Tasarımlı Diskler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda LaCie’den Porsche Tasarımlı Diskler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "