Okunma

Portatif Bir Word Alternatifi: AbiWord


22 Mart 2009 Pazar 09:11
Portatif Bir Word Alternatifi: AbiWord

Kolay kullanımlı, sistem dostu ve en önemlisi ücretsiz bir Word alternatifi olan AbiWord‘ün 2.6.8 Portable sürümü yayınlandı. Yeni sürüde otomatik kaydetme ile ilgili aksaklıklar giderilirken, OpenDocument belgelerin dışa aktarımında da pürüzler onarılmış görünüyor.

Kullandığınız her bilgisayarda metin belgelerini kolayca ve hızla düzenlemek için AbiWord 2.6.8‘e USB belleğinizde yer açın.

:: AbiWord Portable 2.6.8 sürümünü ücretsiz indirin.

:: Hangi metin işlemciyi kullanıyorsunuz?

Bilgi İçin : AbiWord Portable
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Portatif Bir Word Alternatifi: AbiWord”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bir ton yere yönlendiriyor boş. bu ne ya

" Portatif Bir Word Alternatifi: AbiWord konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Portatif Bir Word Alternatifi: AbiWord ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Portatif Bir Word Alternatifi: AbiWord ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "