Okunma

Prens’in Sinema Macerası Devam Ediyor


03 Mart 2010 Çarşamba 09:00
Prens’in Sinema Macerası Devam Ediyor

Ubisoft’un satış rekorları kıran Prince of Persia serisi, geçtiğimiz yaz başlayan çekimleriyle birlikte sinema dünyasına da atım atmıştı. Karayip Korsanları‘nın da yapımcısı olan Jerry Bruckheimer prensin dijital dünyadan beyaz perdeye geçişi için her türlü yatırımı yaptı.

Üçleme olarak düşünülen seri temel olarak zamanın kumları konseptini örnek alıyor. Ancak, senaristler ve yapımcı ekip oyunun senaryosunu bir hayli değiştirdi.

#http://moviesmovies.ign.com/movies/video/article/107/1073256/pop_mov_trl2_030110_flvlowwide.flv#

Efektleri kadar oyuncu kadrosu da göz dolduruyor

Görsel efektleriyle göz dolduracak olan film aynı Karayip Korsanları gibi mizah yüklü aksiyon sahnelerine sahip olacak.

Zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde, Jake Gyllenhaal Prens Destan’ı, Ben Kingsley Nizam’ı Alfred Molina ise Sheik Amar’ı canlandıracak. 28 Mayıs’ta gösterime girecek olan filmle birlikte yeni bir Prince of Persia oyunun daha çıkması bekleniyor.

:: Prince of Persia serisi bu değişikliklere rağmen başarılı olabilecek mi?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Prens’in Sinema Macerası Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Prens’in Sinema Macerası Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Prens’in Sinema Macerası Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "