Okunma

Prey 2 Doğrulandı!


16 Mart 2008 Pazar 22:00
Prey 2 Doğrulandı!
Zamanının en kaliteli grafiklerine sahip olmasının yanı sıra, klişe bir konuyu gayet başarılı bir kurguyla ele almayı başardığı için de büyük beğeni toplayan FPS oyunu Prey‘in devamı resmi ağızdan doğrulandı.

Tommy ile Yola Devam

PC ve Xbox 360 için çıkacağı dışında şimdilik fazla bilgi verilmeyen devam oyununda hikayeyle ilgili olarak da, yapayalnız kalması yetmiyormuş gibi bir de ailesinin ortadan kaybolmasıyla suçlanan Tommy‘nin, kendisini istemeyen fakat o olmadan kurtulamayacak olan Dünya‘dan kaçışından bahsediliyor. Henüz yapım stüdyosunun ilk oyundaki gibi Human Head olup olmayacağı belli olmasa da, daha fazla ayrıntı ve Prey 2 ile ilgili resimler elimize ulaşır ulaşmaz sizinle paylaşacağız.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Prey 2 Doğrulandı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Prey 2 Doğrulandı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Prey 2 Doğrulandı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "