Okunma

Prince Savaşmaya Devam Ediyor


10 Mart 2010 Çarşamba 15:40
Prince Savaşmaya Devam Ediyor

Şimdiye kadar Ubisoft‘un elinden 4 Prince of Persia oyunu çıkmasına rağmen, hiçbir oyuncu Warrior Within yapımını unutamadı. Prince of Persia’yı, akrobatik aksiyon oyunu kılıfından çıkartıp biraz kanlı bir dövüş oyunu haline getiren WW, hem senaryosuyla hem de içeriğiyle bir hayli ilgi çekmişti.

Geçtiğimiz yıllarda Sands of Time üçlemesiyle bağlantısız bir hikayeyle hazırlanan Prince of Persia oyunu ise kötü sonuç rakamlarına sahip olmuştu.

#http://video.shiftdelete.net/y/6573187bff1080b408b813f7cb5d8d32.flv#

Hem önümüzdeki aylarda, gösterime girecek olan Prince filminden yararlanmak hem de eski serinin başarısını yakalamak için, yapımcı ekip Forgotten Sands adlı bir oyun üzerinde çalışmaya başladı.

Film ile hemen hemen aynı zamanda raflardaki yerini alacak olan yapım, Sands of Time ile, Warrior Within arasındaki dönemi anlatacak.

Prince‘in giderek olgunlaştığı ve vahşileştiği bu dönemde, karakterimiz birçok yeni ülkeyi babasının krallığına dahil etmişti. Ünlü Dhaka karakterinin geri döneceği yapımla ilgili ilk oynanış videolarını ise haberimizde bulabilirsiniz.

:: Forgotten Sands sizce Warrior Within kadar başarılı olabilecek mi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Prince Savaşmaya Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Prince Savaşmaya Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Prince Savaşmaya Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "