Okunma

Prisma uygulaması güncellendi


21 Aralık 2016 Çarşamba 10:00
Prisma uygulaması güncellendi

Mobil cihazlardaki en farklı fotoğraf düzenleme uygulaması olan Prisma için önemli bir güncelleme yayınlandı. y güncelleme ile yaptığınız çalışmalar daha geniş kitlerle hitap edecek.

16-12/21/prisma_guncel.jpg

Prisma güncellendi

Yaz dönemlerinde sunulan Prisma uygulaması, çok farklı çalışma mantığı ve sıra dışı fotoğraf düzenleme algoritması ile kısa sürede popüler hale gelen bir uygulama oldu. Bu süre zarfında çok sayıda yazılım iyileştirmesi yayınlanırken, hazırlanan son güncelleme ile kullanıcıların etrafında paylaşılanları görmesi sağlandı.

iOS için yayınlanan ve kısa süre için de Android cephesinde de yayınlanacak olan bu güncelleme ile kullanıcılar bulundukları bölgelerdeki paylaşımları ve çalışmaları görebilecek. Bu sayede kullanıcıların yaptığı çalışmalar beğenilere de açılmış oluyor. Özetleyecek olursak Prisma uygulamasında da fenomenlik olma dönemi başlıyor diyebiliriz. 

Güncelleme ile gelen yeni bir özellik ise çözünürlük tarafında oldu. Görüntü oranı konusunda serbestlik gelirken, gelişmiş kırpme özelliği ile tam ekran desteği geldi. Çözünürlük ise 1080 x 1080 seviyesinden 2300 seviyesine çıkartıldı. 

:: Prisma kullanıyor musunuz?


yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe ürün incelemeleri, sektörel röportajlarla kariyerine devam ediyor. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kaan Arlı, video incelemeleri, haberleri ve röportajları ile SDN’de yer alacak.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

2 yorum - “Prisma uygulaması güncellendi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Haydar, guncellendiginde bizim de haberimiz oluyor. Senin bunu burada servis etmene gerek yok.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Prisma'da yalan oldu. Güzel düşünülmüş bir uygulamaydı ama ilk çıktığında 1 saatte bile efekt uygulayamıyordu. Sonradan zaten kim yükler ki 😀

Yorum yazın

Geri bildirim