Okunma

Prisma’ya mağaza güncellemesi geldi!


02 Mart 2017 Perşembe 18:00
Prisma’ya mağaza güncellemesi geldi!

Akıllı telefonlar ve tabletler için birbirinden farklı sayısız fotoğraf düzenleme uygulaması var ve bunlardan en popülerlerinden biri de Prisma. Kullanıcılara sunulduğu günden itibaren büyük bir başarı elde eden Prisma, hatırlarsanız eskiden fotoğrafların düzenlenmesi için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyordu.

Yeni güncellemede neler var?

Bu internet bağlantısı ihtiyacı da, fotoğrafları kendi sunucuları üzerinde düzenleyip yeniden uygulama içerisinde size geri gönderiyor oluşundan kaynaklıydı. Fakat geçtiğimiz Ağustos ayında Prisma, gelen güncelleme ile birlikte bu sorun da ortadan kaldırıldı. Artık bizleri hem kota tüketiminden hem de zamandan tasarruf ettirecek şekilde çevrimdışı fotoğraf düzenlenebilir hale geldi.

Şimdi de uygulama içerisindeki filtreler yetersiz gelmeye başladığı için ve tabii ki de ekstra gelir akışı sağlamak adına uygulama içerisinde bir mağaza yer alıyor. Gelen güncelleme ile birlikte bu mağazaya girerek birçok yeni filtreyi satın alabiliyorsunuz.

Mağazanın oldukça hızlı çalıştığını ve ücretsiz birkaç filtrenin de eklendiğini hatırlatalım. Yani para vererek filtre almak istemiyorsanız bile mağazaya bir uğrayıp, ücretsiz yeni filtrelerinizi indirmeyi unutmayın deriz.

Son olarak da güncelleme ile birlikte Feed ve Profile sekmelerinin de uygulamaya eklendiğini belirtelim. Bu iki yeni sekme sayesinde kendi yüklemelerinizi görebilir ve arkadaşlarınızın paylaştığı yeni fotoğraflara hızlıca göz atabilirsiniz.

:: Prisma’yı başarılı buluyor musunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Prisma’ya mağaza güncellemesi geldi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yani işte şimdi oldu

" Prisma’ya mağaza güncellemesi geldi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Prisma’ya mağaza güncellemesi geldi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Prisma’ya mağaza güncellemesi geldi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "