Okunma

İşte Facebook Profillerinin Yeni Hali


06 Aralık 2010 Pazartesi 11:45
İşte Facebook Profillerinin Yeni Hali

Yarım milyarlık kullanıcı kitlesiyle, internet’in en önemli sitesi olan Facebook üyelerine danışmadan değişiklik yapmaya devam ediyor.(Facebook’ta Yapacağınız En Büyük Hatalar)

Geçtiğimiz yıl içinde, güvenlik sistemini ve yazı fontunu değiştirerek üyelerinin nefretini kazanan Facebook yönetimi bu umursamaz tavrını da şimdi de profil sisteminde gösterdi.

 


Yeni profil sayfasının görünüşe alışmak zaman alacak

 

Neler Değişti?

Şu sıralar test aşamasında olan yeni profilde, size ait resimler üst tarafta özel bir kutucukta gözükürken tüm arkadaş listeniz ise ekranın sol tarafında sıralanıyor.

Değişiklikle birlikte ‘arkadaşlarımı gizle‘ adlı güvenlik özelliği de tarihe karışacak. Bir kullanıcının profiline girdiğiniz zaman ona ait tüm resimleri özel bir kutucukta göreceksiniz.

Doğum tarihi gibi bilgiler ise profilnini en üst tarafında bulanacak. Yeni profil sisteminde, ‘mesaj yolla‘ ve ‘kullanıcıyı dürt‘ gibi özellikler ise ekranın sağ kısmında yer alacak.

:: Facebook’un yeni profil sistemini deniyecek misiniz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “İşte Facebook Profillerinin Yeni Hali”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    sacma

  2. SDN Okuru dedi ki:

    profillerde değişen bişey yok yine privacy seçenekleri geçerli. kişinin sadece izin verdiği bilgileri gözüküyor

" İşte Facebook Profillerinin Yeni Hali konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İşte Facebook Profillerinin Yeni Hali ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İşte Facebook Profillerinin Yeni Hali ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "