Okunma

Project Resistance oynanış videosu yayınlandı


12 Eylül 2019 Perşembe 10:00
Project Resistance oynanış videosu yayınlandı

Capcom, Tokyo’da düzenlenen Tokyo Game Show’da Resident Evil Project Resistance‘ı tanıtmıştı. Şimdi de oyunun, oynanış videosu paylaşıldı. Hayatta kalma türünde olan oyun, 5 oyuncu ile oynanıyor. Bu oyuncuların dördü ölümcül bir deneye karşı hayatta kalmaya çalışıyorlar.

Resident Evil Project Resistance oynanış videosu

İsminin Project Resistance olacağı netlik kazanan oyunun detaylarına yakından bakalım.

Her oyuncunun kendine ait görevleri bulunuyor. Görevini tamamlayan her oyuncu hem kendilerine hem de takım arkadaşlarına yararlı olabilecekleri çeşitli yetenekler kazanıyor. Bu kazanılan yetenekler hayatta kalmayı kolaylaştırıyor. Yetenekler işleri kolaylaştırsa da oyuncuları zorlu bulmacalar ve zombiler bekliyor. Beşinci oyuncu ise oyunun kilit noktası olarak karşımıza çıkıyor.

Resident Evil Project Resistance - 1

Çünkü bu beşinci oyuncu, hayatta kalmaya ve bölgeden kaçmaya çalışan diğer dört oyuncuya engel olmaya çalışıyor. Zombileri, Licker’leri ve diğer yaratıkları kullanarak dört oyuncuyu alt etmeye çalışıyor. Bu beşinci oyuncuya “Mastermind” adı veriliyor. Mastermind, tuzak kurarak, çevreyi değiştirerek ve güvenlik kameralarına silah eklentileri kurarak diğer oyunculara zor anlar yaşatıyor. Ayrıca Mastermind, zombileri direkt olarak kontrol edebilir ya da Tyriant’ın (Mr. X) şekline bürünerek diğer oyuncuların canlarını yakabilir.

Resident Evil Project Resistance - 2

Capcom, Project Resistance’yi, Resident Evil Origins Collection’un yapımını sağlayan Tayvanlı oyun stüdyosu NeoBards Entertainment ile birlikte geliştiriyor.

Oyun PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden Windows PC’ye geliyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Project Resistance oynanış videosu yayınlandı”

  1. Anonim dedi ki:

    bence mükemmel görünüyor!

" Project Resistance oynanış videosu yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Project Resistance oynanış videosu yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Project Resistance oynanış videosu yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "