Okunma

Projeksiyon Lambası Seçtiren Site


30 Eylül 2010 Perşembe 09:30
Projeksiyon Lambası Seçtiren Site

Ev sineması ve toplantılarda slayt gösterileri için tercih edilen projeksiyon cihazları, son yıllarda altın çağlarını yaşıyor. Fiyatları makul seviyelere inen bu cihazlara tüketicilerin ilgisi büyük. Ancak, bu cihazlarda çoğu tüketicinin bilmediği bir sorunda bulunuyor.

Normalde büyük şirketlerin, teknik servis departmanları tarafından çözülen bu sorun ev kullanıcısı için tam bir külfet oluyor. Tüketiciler tarafından pek bilinmeyen bu sorun ise projeksiyon cihazlarında bulunan lambalardan kaynaklanıyor.

 

 

Projeksiyon Cihazınız İçin En İyi Lamba Hangisi?

Bu lambaların hepsinin bir ömrü bulunuyor ve cihazın kullanım süresi fazlalaştıkça ürünün görüntü kalitesi de azalıyor. Görüntüyü yansıtmaya sağlayan lambanın kullanım süresi bittiği zaman ise cihazın kullanımı da değişim yapılana kadar azalmış oluyor.

Son kullanıcıyı hedefleyen Lamba.biz adlı site ise, marka ve modele göre en iyi performanı veren lambaların listesini hazırlıyor. Siteye bu linkten ulaşabilirsiniz.

:: Projeksiyon cihazınızın hiç lambası bozuldu mu? Sorunu nasıl çözdünüz?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Projeksiyon Lambası Seçtiren Site konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Projeksiyon Lambası Seçtiren Site ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Projeksiyon Lambası Seçtiren Site ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "