Okunma

Projektör ve Yazıcılarda Epson Damgası


18 Ocak 2011 Salı 14:01
Projektör ve Yazıcılarda Epson Damgası

Epson’un hem tasarımı hem de teknolojisi ile bir ilke imza attığı dünyanın en ince 3LCD teknolojisine sahip projektörü EB 1700 serisinin yanı sıra EB-G5600&5900 video projektör serilerinin tanıtıldığı toplantıda aynı zamanda küçük ofislerin baskı ihtiyaçlarına çözüm sunan 4’ü 1 arada Epson Stylus Office BX625FWD yazıcısının da tanıtımı yapıldı.  

#2011_01_18_Epson.mp4 #

 

Dünyanın En İnce 3LCD Projektörü

44 mm yüksekliğinde ve 1,7 kg ağırlığında olan yeni EB-1700 serisi, Epson’un en düz ve hafif projektör modellerinden biri.

Oldukça sessiz olan bu seri Mac cihazlarına da uyumlu.

 Yamuk bir duvara dahi düz görüntü yansıtabilen bu seri, HD görüntü kalitesi, 4 bilgisayara kadar Wi-Fi desteği, hızlı başlatma ve anında kapanma işlevleriyle birlikte özel 3’ü 1 arada USB görüntüleme birimi sayesinde, sunum yaparken hem görüntü hem de ses oynatabilmesi ile fark yaratıyor.

 

Çift Taraflı Baskı ile Azalan Maliyetler

Çit taraflı çıkış alma özelliğine sahip Epson Stylus Office BX625FWD, Ethernet desteğine ve Wi-Fi özelliğine sahip olup belgeleri sadece yazdırmayıp aynı zamanda kopyalıyor, tarıyor ve fakslıyor.

Kendi sınıfının en hızlı yazıcısı.

PageManager 9 yazılımı ile taranmış belgelerinizi düzenlemenizi ve yönetmenizi sağlayan bu yazıcı, dakikada 38 sayfaya kadar siyah, 15 sayfaya kadar ise renkli baskı alabiliyor.

Lazer yazıcılara göre yüzde 50 daha düşük maliyetle çalışan BX625FWD’nin hızlı erişilebilir kumanda paneli ve yüksek kapasiteli 250 sayfalık önden yüklemeli kağıt tepsisi bulunuyor.

:: Epson’un yeni ürünlerini beğendiniz mi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Projektör ve Yazıcılarda Epson Damgası konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Projektör ve Yazıcılarda Epson Damgası ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Projektör ve Yazıcılarda Epson Damgası ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "