Okunma

Pronet’in Yeni Hizmeti Pronet Plus’ı Konuştuk


27 Kasım 2014 Perşembe 13:00
Pronet’in Yeni Hizmeti Pronet Plus’ı Konuştuk

Sağladığı hizmetlerle abonelerine daha güvenli bir yaşam vaat eden Pronet; ‘interaktif güvenlik’, ‘görüntüleme sistemleri’, ‘akıllı ev çözümleri’ ve ‘enerji yönetimi’ gibi hizmetleri içeren akıllı güvenlik sistemi Pronet Plus ile yeni bir dönem başlatıyor.

Mevcut Pronet güvenlik sistemiyle birlikte çalışan Pronet Plus; mobil iletişim kanalları sayesinde, kullanıcıya, uzak olduğu evinden ve sevdiklerinden an ve an haberdar olup gerekli kontrolleri yapabilme imkânı tanıyor. Pronet böylece, abonelerin kendi yaşam senaryolarına göre uyarladığı güvenlik  sistemini, hayatı kolaylaştıran yeni servislerle gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline getiriyor.

Pronet Plus ‘İnteraktif Güvenlik’ hizmetiyle tek noktadan kontrol

İster iş yerinde, ister trafikte veya seyahatte, evin güvenliğinden emin olma konforu sunan İnteraktif Güvenlik hizmetine abone olan kullanıcılar, Pronet Plus mobil uygulamasını ya da web sitesini kullanarak; güvenlik sisteminin kontrolünü tek noktadan gerçekleştirebiliyor. 

Pronet Plus’ı, App Store ya da Google Play üzerinden akıllı cihazlarına yükleyen tüm Pronet Plus kullanıcıları, diledikleri an ve yerden evlerini ve işlerini kontrol edebilirken; ister mobil cihazlarından, ister web üzerinden evlerinin ve işyerlerinin güvenliğinden emin olabiliyor. Mekanları ve içinde bulunanları kontrol etme imkanı sunan Pronet, kullanıcıya aklının evde ya da iş yerinde kalmayacağı huzurlu bir hayat vaat ediyor.

Hangi durumlarda bildirim alacağını abone kendisi belirliyor

Pronet Plus İnteraktif Güvenlik hizmeti ile abonelerine komple bir akıllı güvenlik hizmeti sunmayı hedeflediklerini ifade eden Pronet İş Geliştirme ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Yiğiter, bu servisin avantajlarını şöyle aktardı:

“Pronet Plus’ın İnteraktif Güvenlik Hizmeti sayesinde tüm kullanıcılar, mobil uygulamalar üzerinden ev ya da işyerlerinin ve içindekilerin güvenliğini daha iyi sağlayacak; uzaktan da olsa onları kontrol etmeye ve korumaya devam edebilecekler. İnteraktif Güvenlik hizmetiyle alarm sistemini uzaktan kurup kapatabilecek; belirledikleri senaryolara uygun bildirimler ve e-postalarla ev ve iş yerlerinin durumu hakkında bilgi edinebilecekler. Üstelik,  alarm sistemi kurulu değilken dahi, girilmemesi istenen odaya girilmesi, balkon kapısının açılması gibi durumlarda da anlık bildirimlerle haberdar olabilecekler. Kimi çocuğu okuldan geldiğinde bildirim almak ister, kimi balkon kapısı açıldığında. Bu şekilde, her abonemize, kişiselleştirilmiş bildirim sunuyoruz.”

Konuyla ilgili lansman sonrası Yiğit Yiğiter ile bir röportaj yaptık. İşte Pronet’in yeni hizmeti Pronet Plus ve yetenekleri. İyi seyirler…

:: Evinizde bir güvenlik sistemi kullanıyor musunuz? Sizce güvenlik sistemleri ne kadar gerekli?
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Pronet’in Yeni Hizmeti Pronet Plus’ı Konuştuk”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  süper bir uygulama.. kızım okuldan 16:00-16:30 arası dönüp eve giriş yapmazsa bana mesaj geliyor ve kızımı arayıp nerede olduğunu sorguluyorum.
  seneryoyu istediğin gibi yazıyorsun

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Süper bir sistem tavsiye ederim

 3. SDN Okuru dedi ki:

  PRONEY
  MÜTERİ ÖNCLİGİ YÜKSEK FAKAT ÇALIŞANLARINA ÖZELLİKLE TEKNİK SERVİSİNE ÖNEM VERMEDİGİ GİBİ SERVİS KALİTESİNİ GİDERK DÜŞÜRÜYOR
  BU SİSEMLERDE ÇOK FAZLA SIKINTI ÇIKIYOR VE BU SİSTEMİN İNSANDA PİSKOLOJİK FOBİ HALİNE GELMESİDE CABASI BENCE GEREK YOK

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Pronet, kendi ekibini ilk önce eğitip bu tür uygulamalara adım atsın. Konuşmayı bile bilmeyenleri var…

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Ben bir ay deneme sürümü aldım ücretsiz. 12dolar fiyatı.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Önce adam gibi müşteri isteklerini karşılasınlar da sonra teknolojiden bahsederler.

 7. SDN Okuru dedi ki:

  Fiyat dolar + KDV’miz.

 8. SDN Okuru dedi ki:

  Böyle şeylere pek güvenilmez! Bir hack tamam bitti. Telefona uygulamalara güvenilmiyor.

 9. SDN Okuru dedi ki:

  Hizmetten bahsediliyor ama fiyat belirtilmemiş

" Pronet’in Yeni Hizmeti Pronet Plus’ı Konuştuk konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pronet’in Yeni Hizmeti Pronet Plus’ı Konuştuk ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pronet’in Yeni Hizmeti Pronet Plus’ı Konuştuk ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "