Okunma

Protel 20. Yaşını Yeniliklerle Kutluyor


18 Mart 2009 Çarşamba 13:34
Protel 20. Yaşını Yeniliklerle Kutluyor

Konuk ağırlama sektörüne dünyanın önde gelen çözümlerini sunan Protel, 2009 yılında yoluna yeniliklerle devam ediyor. Grup bünyesindeki POS-PROTEL-PROFİNANS şirketleri, 2009 yılı sonundan itibaren tek bir çatıda ve Protel markası altında bir araya gelecek. Bu çerçevedeki organizasyon çalışmalarını 2006 yılından bu yana kesintisiz ve ayrıntılı olarak sürdüren Protel, daha kurumsal bir yapıya sahip olarak sektöre sunduğu kaliteli hizmetleri dünya standartlarının da ötesine taşımayı hedefliyor.


Micros’un distribütörü Protel, 20.yaşında grup şirketlerini birleştiriyor.

Faaliyetlerine 1989 yılında ve 3 kişiyle başlayan ve hizmet yelpazesini her geçen yıl geliştiren Protel, bugün itibariyle Türkiye’nin dört farklı bölgesinde 120 kişilik bir ekiple hizmet veriyor. 2004 yılında MICROS’un Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olmasıyla birlikte çalışmalarını daha hızlandıran şirket, 2008 yılında 13.350.000 ABD Doları ciroya ulaşmayı başardı. 12 iş ortağıyla ve Ar-Ge alanındaki yenilikleriyle dikkat çeken Protel’in 2009 yılı için ciro hedefi ise 13,5 milyon ABD Doları.

:: Turizm sektörüyle aranız nasıl?

Bilgi için: Protel
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Protel 20. Yaşını Yeniliklerle Kutluyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Protel 20. Yaşını Yeniliklerle Kutluyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Protel 20. Yaşını Yeniliklerle Kutluyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "