Okunma

PS’ciler Gösterin Kendinizi!


18 Şubat 2008 Pazartesi 22:00
PS’ciler Gösterin Kendinizi!
Bir yıla yakın zamandır yayında olan PSTurkiye (PST) adlı internet sitesi, PlayStation severleri yarışmaya çağırıyor. "Sony Seviyorum" adlı, Sony Eurasia‘nın da sponsor olduğu yarışmada, PlayStation’a olan tutkusunu en güzel şekilde anlatan bir kişi, Sony PlayStation Portable kazanacak. SDN okurlarından başarı beklediğimiz yarışmanın tanıtım metni ise şöyle:

Benzeri olmayan bir tutku bu… Bizleri buluşturan, farklı dünyalarla tanıştıran bambaşka bir aşk… Saatlerimizi onunla geçirirken ne kadar mutluyuz değil mi? Karşılıksız bir sevgi değil tabii bu… Heyecanı ve eğlenceyi dolu dolu yaşatan sevgiliye duyulan aşkın yansıması. Peki siz, PlayStation’a ne kadar tutkuyla bağlısınız? Sevginizi anlatmaya kalksanız,
neler söylersiniz onun için?

PlayStation aşkınızı bize en güzel sevgi sözcükleriyle anlatırsanız, aşkınız karşılıksız kalmayacak… Çünkü, tutkusunu bize en iyi biçimde yansıtan bir arkadaşımız, Sony’den müthiş bir hediye kazanacak.

Geri sayım başladı… Herkes klavye başına… Simdi aşkınızı itiraf etme
zamanı.

Belki biz SDN ekibi olarak yarışmaya katılamayacağız ama; birlikte büyüdüğümüz konsol ailesine bir uyarlama yapmadan da geçemeyeceğiz:

Ne Yuna ne Ifrit beni sen yaktın,
Ne Snake ne Dante beni sen vurdun,
Hem kankam hem canım, umudum oldun,
Duysa nasıl sevdiğimi Ken Kutaragi ağlar.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: PST
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “PS’ciler Gösterin Kendinizi!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    siir iğrenç …:D

" PS’ciler Gösterin Kendinizi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS’ciler Gösterin Kendinizi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS’ciler Gösterin Kendinizi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "