Okunma

PS Vita İçin Flickr Uygulaması Yayında


20 Ocak 2012 Cuma 16:00
PS Vita İçin Flickr Uygulaması Yayında

Sony’nin 22 Şubat‘ta Avrupa ve Amerika’da piyasaya çıkacak olan yeni nesil el konsolu PS Vita için uygulamalar eklenmeye başladı. PSP’ye göre oldukça farklı bir işletim sistemi kullanan PS Vita, tıpkı akıllı telefonlar gibi oyun dışı uygulamalara sahip olacak.

Şu an için sadece Japonya‘da satılan PS Vita’ya Flickr uygulaması eklendi. İnternet ortamındaki en büyük fotoğraf paylaşım sitelerinden biri olan Flickr’ın PS Vita‘ya gelmesinin sebebi ise Vita’nın kamerasının bulunması. Uygulama sayesinde Vita ile çekilen fotoğrafları Flickr albümümüze kolayca ekleyebileceğiz.

PS Vita uygulamasıyla birlikte Flickr’ın kamera olan her platforma yayıldığını söyleyebiliriz. Bu arada Sony‘nin birçok firmayı PS Vita‘ya uygulama geliştirmesi için de teşvik edeceği söyleniyor. Anlaşılan PS Vita sadece bir oyun konsolu olmayacak, sahip olacağı 3G desteğinin hakkını verebilecek gibi.

:: Sizce PS Vita’nın uygulama desteği sunması avantaj sağlar mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PS Vita İçin Flickr Uygulaması Yayında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS Vita İçin Flickr Uygulaması Yayında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS Vita İçin Flickr Uygulaması Yayında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "