Okunma

PS Vita’nın Satışları Ne Durumda?


20 Aralık 2011 Salı 05:30
PS Vita’nın Satışları Ne Durumda?

PS Vita sonunda piyasaya sürüldü ve Japonya’da beklenen ilgiyle karşılaştı denebilir. Özellikle Wi-Fi modelinin mağazalarda yok satmaya başladığı, Sixthaxis sitesinin haberiyle ortaya çıktı.

Şu ana kadar belirli mağazalara gönderilen PS Vita’lardan Wi-Fi modelinin yok sattığı ve stokların yüzde 96’sının tüketildiği, 3G modelinin ise şu anda yüzde 56’lık oranda satın alındığı gelen bilgiler arasında.

Ayrıca PS Vita’nın bir kullanıcı tarafından kırıldığı haberleri de internette dolaşıyor. Görünüşe göre teck4 takma adlı bir kullanıcı, PS Vita üzerinde kendi kodunu çalıştırmayı başarmış.

Yakında ortaya çıkacak olan haberleri şimdiden kestirebilmek güç değil.

:: PS Vita almayı düşünüyor musunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “PS Vita’nın Satışları Ne Durumda?”

  1. erenberkay dedi ki:

" PS Vita’nın Satışları Ne Durumda? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PS Vita’nın Satışları Ne Durumda? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PS Vita’nın Satışları Ne Durumda? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "